P3D o miłości w „Strzesze”

1

13 lutego o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Domu Kultury "Strzecha" odbędzie się koncert pt. "Trochę piosenek o miłości i Goście" w wykonaniu raciborskiego zespołu P3D.

Zespół P3D powstał w 2009 roku. W jego skład wchodzą: Agnieszka Busuleanu (vocal), Sebastian Dapa (vocal), Jerzy Dębina (teksty), Rafal Hrab (bas), Maksymilian Mularczyk (vocal, piano), Patryk Kogut (gitara) oraz Ryszard Paurowski (perkusja). W 2009 roku zespół był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na festiwalach piosenki turystycznej (Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej – Głuchołazy, Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej – Łęczyca), studenckiej (Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej – Wrocław) i różnej ("Muzyczna Zohylina" – Bukowina Tatrzańska). Autorem 90 % tekstów piosenek wykonywanych przez zespół jest Jerzy Dębina.

- reklama -

 

 

Podczas sobotniego koncertu razem z zespołem P3D na deskach "Strzechy" wystąpią zespoły Chwila Nieuwagi z Rybnika i Egon Alter z Zabrza. Bilety na koncert w cenie 5 zł.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Baron

    Brawa dla samodzielnej ambitnej młodzieży RACIBORZA. Dla staruchów i wapniaków co tylko potrafią przeszkadzać i kombinować pochwał BRAK.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here