Dzień Kobiet: złóż życzenia i wygraj – rozstrzygnięty

Złóż życzenia swoim najmilszym Kobietom i wygraj kupon, dzięki któremu za kolację osoby towarzyszącej w Karczmie Hetmańskiej zapłacisz tylko 50 % ceny. Dodatkowo wszystkie życzenia 8 marca zostaną opublikowane na portalu raciborz.com.pl.

Już w poniedziałek 8 marca, święto wszystkich Pań. Tego dnia każda Kobietka, mała i duża, lubi czuć się doceniona. Spraw radość mamie, żonie, córeczce. Pokaż, że doceniasz troskliwość babci i uśmiech siostry. W tradycję tego dnia wpisało się wręczanie Kobietom kwiatów. Istnieje jednak mnóstwo innych sposobów na to, aby okazać uczucia. Można zabrać swoją ukochaną na romantyczną kolację do restauracji lub przygotować ją samemu. Nie każdy ma talent kucharski, dlatego portal raciborz.com.pl i Karczma Hetmańska przedstawiają przepis na proste w wykonaniu i co najważniejsze pyszne leczo. Przygotowanie kolacji dla ukochanej Kobiety to świetny pomysł na to aby sprawić jej przyjemność.

- reklama -

 

Składniki:

3 czerwone papryki
2 zielone lub żółte papryki
3 duże cebule
pół kilograma pomidorów
30 dag cukini
3 łyżki oleju
po łyżeczce słodkiej i ostrej papryki w proszku

 

Przygotowanie:

Cebulę oczyścić, pokroić na grube półplasterki. Zeszklić w dużym rondlu na rozgrzanym oleju. Dodać oczyszczoną z gniazd nasiennych, pokrojoną w cienkie paski paprykę. Dusić na małym ogniu często mieszając przez około 5 minut. Pomidory gotować przez 1 – 2 minuty we wrzątku, a następnie obrać ze skórki. Pokroić niezbyt drobno i dodać do duszących się warzyw. Wrzucić tez pokrojoną w kostkę cukinię. Dokładnie wymieszać, wsypać ostrą słodka paprykę oraz doprawić solą. Dusić przez około 5 minut bez przykrycia do chwili aż pomidory się rozpadną, a papryka pozostanie nadal jędrna. Uwagi: Podawać z ciepłą bagietką i kieliszkiem czerwonego, węgierskiego wina.

 

KONKURS:

 

Jeśli jednak w ten wyjątkowy dzień planujesz zabrać swoją Kobietę na romantyczną kolację proponujemy abyś wziął udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są kupony, dzięki którym za kolację osoby towarzyszącej w Karczmie Hetmańskiej zapłacisz tylko 50 % ceny.

 

Wystarczy, że do dnia 7 marca na adres [email protected] prześlesz życzenia dla swoich najmilszych Kobiet i podpiszesz się imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo wszystkie nadesłane życzenia zostaną opublikowane na portalu w Dniu Kobiet. Jeżeli nie chcesz aby na portalu twoje życzenia podpisane były imieniem i nazwiskiem uwzględnij to w meilu konkursowym. Rozwiązanie konkursu 7 marca na portalu raciborz.com.pl. W tytule wiadomości należy wpisać "Dzień Kobiet".

 

UWAGA! KUPONY DO WYKORZYSTANIA TYLKO W KARCZMIE HETMAŃSKIEJ

 

Karczma Hetmańska
ul. Długa 5
Racibórz
tel. (032) 419 07 57

 

Regulamin konkursu:

 

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here