Wygraj 100 zł do wykorzystania w Bahamas – rozstrzygniety

0

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech kuponów o wartości 100 złotych do wykorzystania w barze w klubie Bahamas w Rybniku. Za okazaniem kuponu do klubu wejdziesz za darmo!

Klub Bahamas powstał w 2005 roku w Rybniku i szybko pozyskał licznych klientów, dla których stał się wyjątkowym miejscem, a w jego egzotycznym wnętrzu o niepowtarzalnym klimacie można spotkać ciekawych i kulturalnych ludzi, poznać smak doskonałej i przede wszystkim bezpiecznej zabawy. Wprowadzone zasady, początkowo wzbudzające kontrowersje zaprocentowały i spowodowały, wylansowanie klubu wśród prestiżowych klientów. Klub posiada wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, doskonałe oświetlenie dyskotekowe i klimatyzację, co gwarantuje wysoki komfort imprez a bogata oferta baru zadowala podniebienia nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Klub czynny w piątki i soboty od godziny 20.00. Wstęp od 21. roku życia.

- reklama -

 

 
Klub Bahamas
ul. Ks. Brudnioka 1
44-200 Rybnik
tel: 504 128 280
e-mail: [email protected] 

 

KONKURS:

Do wygrania mamy 3 kupony do wykorzystania według własnego uznania w klubie Bahamas w Rybniku. Każdy kupon ma wartość 100 złotych. Dodatkowo za okazaniem kuponu dwie osoby będą mogły wejść do klubu za darmo.

Chcesz wygrać kupon o wartości 100 złotych do wykorzystania w Klubie Bahamas w Rybniku? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Czy w klubie Bahamas istnieje selekcja wiekowa? Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 14 czerwca na adres [email protected] Rozstrzygnięcie konkursu 15 czerwca. W tytule wiadomości należy wpisać "Bahamas". Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy: Renata Lipiec, Dawid Kuczera, Sybilla Podolska

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here