Miłośnicy Japonii ponownie pomogą Kubie

0

To już ostatni moment, aby wziąć udział w charytatywnej aukcji dla niepełnosprawnego Kuby Karwańskiego. Wylicytować można m. in. oryginalny japoński miecz, przelot rekreacyjny nad Raciborzem lub okolicą czy japońską kaligrafię i grafikę.

Podobnie, jak w ubiegłym roku festiwalowi BUDO GALI towarzyszy aukcja charytatywna. Pozyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na leczenie niepełnosprawnego Kuby Karwańskiego. Wszystkie przedmioty, które na ten cel przekazały instytucje, firmy i osoby prywatne, zostały wystawione na portalu Allegro na 14-dniową licytację przez użytkownika „CharytatywnieJK”. Niektóre aukcje dobiegną końca za trzy dni, dlatego już teraz warto wejść na portal aukcyjny i licytować. Bezpośredni link do aukcji. Aukcja prowadzona jest przez starszą siostrę Kuby, Kingę Lewandowską.

Miłośnicy Dalekiego Wschodu dzięki licytacji mogą stać się posiadaczami oryginalnego japońskiego miecza oraz przygotowanego specjalnie na aukcję tryptyku składającego się z kaligrafii japońskiej autorstwa Ponte Ryuurui i grafiki sumi-e Mariusza Szmerdt.


Biorący udział w licytacji będą mieli możliwość stania się posiadaczami oryginalnego miecza japońskiego. Pełna lista przedmiotów jest dostępna TUTAJ.
Biorąc udział w licytacji można zdobyć jednak nie tylko przedmioty związane z Japonią. Na aukcję wystawiono m.in: książkę „Historia Kamorry” z autografem autora – Vittoria Paliottiego, kijki do Nordic Walking, rękodzieła wykonane w raciborskim Warsztacie Terapii Zajęciowej, a także zestawy gadżetów rugby z autografami RC Arka Gdynia oraz RC Lechia Gdańsk.

- reklama -

Na fanów sportu czekają koszulki (w tym drużyny RTP Unia Racibórz, czy siatkarza Pawła Zatorskiego), rękawice KSW oraz zdjęcia i plakaty z autografami takich gwiazd jak: Michał „Cipao” Materla, Mariusz Pudzianowski, Justyna Święty czy Paweł Fajdek.


Piłka i koszulka z autografami RC Arka Gdynia. Pełna lista przedmiotów jest dostępna TUTAJ.
Na tym nie koniec. Za sprawą jednej z licytacji będzie można zobaczyć Racibórz lub okolice z lotu ptaka, gdyż jej przedmiotem jest przelot rekreacyjny samolotem. Ponadto, na aukcję wystawiono także bony na masaże i zabiegi oczyszczania twarzy „Czysta jak łza”.

Każdy, kto chce pomóc Kubie może to zrobić również za pośrednictwem Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej im Św. Stanisława Kostki. Warto podkreślić, że pieniądze wpłacone na jej konto mogą zostać przekazane wyłącznie na leczenie Kuby. Środków tych nie można fizycznie wypłacić z konta; fundacja może jednak przy ich pomocy kupić potrzebny sprzęt lub opłacić turnus rehabilitacyjny. Taki system daje pewność, że każda suma wpłacona na to subkonto zostanie przeznaczona na leczenie Kuby.

Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej im Św. Stanisława Kostki, ul. T. Ociepki 8a, 40-413 Katowice.Bank PEKAO S.A. II O/ Katowice Numer: 55 1240 2959 1111 0000 3125 4694  z dopiskiem dla Jakuba Karwańskiego.

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Budo Gala w Raciborzu – pokazy mistrzów

Kulminacja II Budo Gali będzie miała miejsce 19 października o godz. 17.00 w Arenie Rafako w Raciborzu. Tam właśnie będzie można podziwiać pokazy sztuk walki największych mistrzów.

Poznaj tradycyjne sztuki walki trenując z mistrzami

Aikido, judo, iaido, jujutsu, karate, kendo – między  innymi te sztuki walki będzie można poznać i zgłębić podczas warsztatów organizowanych w ramach festiwalu BUDO GALA 2013. Zajęcia będą miały otwarty charakter.

I Światowy Zlot Sobowtórów Mistrzów Sztuk Walki w Raciborzu

W sobotę, 12 października o godz. 20.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" w Raciborzu odbędzie się I Światowy Zlot Sobowtórów Mistrzów Sztuk Walk.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here