Portal raciborz.com.pl zmienia się po raz piąty

17
życzenia świąteczne

Nowa odsłona portalu raciborz.com.pl niech będzie życzeniem wspólnego budowania dobrej strony miasta.

Szanowni Czytelnicy.

- reklama -

Oddajemy dziś Państwu do dyspozycji nową wersję Raciborskiego Portalu Internetowego  raciborz.com.pl. Od powstania portalu w 2001 roku zmieniamy się po raz piąty. To ważna dla nas chwila. Mamy nadzieję, że przebudowany portal spodoba się Państwu, będzie przyjazny i czytelny oraz będzie służył zarówno w zakresie informacyjnym jak i, wzorem minionych lat, integrowania mieszkańców regionu.

W portalu doszło do wielu zmian; związanych z wyglądem, nawigacyjnych, zmian w nazwach serwisów i działów tematycznych. Jedne z działów zniknęły, inne pojawiły się jako nowe wskazując kierunki naszej przyszłej pracy redakcyjnej. Podczas intensywnej pracy w ostatnich tygodniach skupiliśmy się na również na przeniesieniu ponad 45 tys. artykułów, 300 tys. zdjęć, oraz pogrupowaniu ich w nowej strukturze. Zdecydowaliśmy, iż nie przenosimy dotychczasowych treści do typowego archiwum ale wszystkie tematy znalazły się w nowej wersji.

Zdecydowaliśmy się również na zmianę w zakresie prowadzenia forum dyskusyjnego i komentowania artykułów. Po ośmiu latach przestaje funkcjonować forum w dotychczasowej postaci, zaś Czytelnikom oddajemy nowe rozwiązania wspierające szeroko rozumiane dziennikarstwo obywatelskie.  Jednocześnie dziękujemy wszystkim Użytkownikom Forum za udział w dyskusjach. Przez osiem ostatnich lat nasi Czytelnicy pozostawili ponad 133 tys. komentarzy w ponad 14 tys. tematach.  (więcej o forum >>)

Z pewnością nie uniknęliśmy błędów i być może nie sprostamy oczekiwaniom i gustom wszystkich Czytelników. Liczymy na wyrozumiałość Państwa w przypadku zauważenia niedoskonałości związanej z pracami w tak szerokim zakresie. Zachęcamy do wyrażenia opinii na temat nowego serwisu.

Przełączenie portalu przed Świętami Bożego Narodzenia oraz w przededniu Nowego Roku 2017 nie jest przypadkowe. Jest to bowiem czas oczekiwania na zmiany; zmiany w naszym życiu, w sercach, w życiu rodzinnym i zawodowym. Dziś chcemy dołączyć do świątecznych życzeń również nasze życzenia wspólnego tworzenia dobrej strony miasta.

Ireneusz Burek
red.naczelny raciborz.com.pl

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

17 KOMENTARZE

 1. uzytkownik

  Gratulacje. Powodzenia.

 2. czytelnik

  W końcu:)

 3. Kama

  Fiu, fiu, fiu! Fajny ten nowy portal. Wesołych świąt!

 4. Jonasz

  Gratuluję.
  Zaiste to jest dobra zmiana 😉 Powodzenia!

 5. pod wrażeniem

  Wersja na telefon pierwsza klasa. Szczerze to już straciłem nadzieję, że zrobicie coś z tym portalem a tu proszę. Gratuluję dobrej zmiany.

 6. czytelnik

  🙂

 7. Ariel

  Pijany chłopek z waszego loga w końcu dotarł do domu i bardzo dobrze!
  A tak poważnie to bardzo dobra zmiana, naprawdę powiało świeżością, gratulacje i powodzenia!

 8. wątpiący

  Robi wrazenie. Jeszcze tylko dziennikarzy zachęcam do proporcjonalnego zaangażowania się w prace redakcji. Powodzenia!

  • emil

   nie wiem co masz na myśli pisząc o proporcjonalnym zaangażowaniu dziennikarzy ale osobiście uważam (może to samo miałeś na uwadze), że redakcja podejmuje bardzo ciekawe inicjatywy ale robi to nieregularnie, czasem odpuszcza albo zapomina o wymyślonych przez siebie pomysłach. Z mojej strony ja bym redakcji to podpowiedział.

 9. Adam

  Zmiana o 360 stopni. Starego portalu nie dało się przeglądać. Teraz w końcu można wygodnie przeglądać galerie zdjęć.

  • Anonim

   Chyba o 180?

 10. wątpiący

  Gratulacje. Pozytywna zmiana.

 11. Anonim

  Gratulacje. Pozytywna zmiana.

 12. redAktor

  Do Ariela : a mnie się „pijany chłopek” w starym logo podobał 🙂

 13. Xx3

  Wersja na telefon spoko ale na komputerze to padaczka, nie wiadomo o co chodzi- wszystko pomieszane.

 14. J.

  Po jednej ze zmian bezpowrotnie zamieniły się komentarze pod artykułami. Artykuł o czymś innym, komentarze o czymś innym. A szkoda, bo to kopalnia wiedzy o samorządzie była.

 15. redAktor

  Widać że redakcja nadal jeszcze poprawia portal-chyba powoli idzie w dobrym kierunku. Podobają mi sie ostatnio powiększone zdjęcia najnowszych newsów. Forum faktycznie szkoda-było to jedyne forum w Raciborzu gdzi e mozna było dodac własną dyskusję.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here