Batman oraz poranek z Bobem Budowniczym w Kinie Helios. Wygraj wejściówki

Bob Budowniczy helios Kędzierzyn-koźle

W weekend filmowa gratka dla najmłodszych. Kino Helios zaprasza na premiery!

- reklama -

W kinie Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kedzierzynie- Koźlu 05.02.17 o godzinie 10:30  odbędzie się premiera kinowa kolejnych odcinków przygód – BOBA BUDOWNICZEGO! Seans poprzedzą kilkunastominutowe konkursy z nagrodami.

 Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków Kino Helios przygotowało wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! Od godziny 10.00 do 14.00 Kino zaprasza do magicznego kącika, gdzie na dzieci czekać będą animatorki z Agencji Artystyczno – Eventowej BAILANDO. Dodatkowo przed seansem do wspólnej zabawy na sali kinowej zaprosi wszystkie dzieci klub RTS Odra Koźle.

Natomiast od 04.02.17 codziennie w Kinie Helios przedpremierowe pokazy LEGO: Batman – najnowszego filmu twórców LEGO: Przygody.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy KONKURS: Do rozdania mamy dwa zaproszenia na zimowy poranek z Bobem Budowniczym. Aby wygrać wystarczy podań nazwę jednej z maszyn używanych przez Boba Budowniczego. Odpowiedź należy wysłać do piątku 3 lutego do godziny 23.00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości wpiszcie: Bob Budowniczy.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które udzielą jako pierwsze poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu poinformowany zostanie o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

/mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here