WFOSiGW rozstrzygnął wnioski o dofinansowanie modernizacji źródeł ciepła

0
WFOSiGW rozstrzygnął wnioski o dofinansowanie modernizacji źródeł ciepła
WFOSiGW rozstrzygnął wnioski o dofinansowanie modernizacji źródeł ciepła

Zarząd WFOŚiGW w Katowicach zatwierdził listę zadań przewidzianych do dofinansowania w 2018 roku. Na liście tej znajdują się wszyscy beneficjenci (3053 osoby), którzy przeszli pozytywną ocenę wniosku złożonego w ramach naboru wniosków jaki odbywał się w Funduszu w dniach 15 – 26 maja 2017 r.

- reklama -

Lista obejmuje zakres zadań polegających na modernizacji źródła ciepła oraz instalacji c.o. Pozostały zakres przewidziany w Regulaminie udzielania dotacji dla osób fizycznych (termoizolacja obiektu, źródło ciepła pracujące na potrzeby c.w.u.) będzie podlegał dofinansowaniu pod warunkiem zagwarantowania przez Radę Nadzorczą Funduszu dodatkowych środków na realizację Programu SMOG STOP w 2018 roku.

Do wszystkich osób umieszczonych na opublikowanej liście sukcesywnie będą wysyłane pisma, zawierające oświadczenie Funduszu (umowę dotacji) o udzieleniu dofinansowania (odebranie pisma przez beneficjenta będzie równoznaczne z zawarciem umowy dotacji). Wnioskodawcy umieszczeni na wyżej wymienionej Liście mogą składać dokumenty umożliwiające rozliczenie zadania po zawarciu umowy dotacji, zgodnie z punktem 8.4 Regulaminu udzielania dotacji dla osób fizycznych. Lista do pobrania poniżej:

lista-beneficjentow-wfosigw

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here