Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Raciborzu

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło pod uwagę komentarze i propozycje mieszkańców i opracowało nowy rozkład jazdy autobus, który wejdzie w życie 7 kwietnia.

7 kwietnia zmieni się rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Po wprowadzeniu nowego systemu 19 marca okazało się, że pasażerowie mają sporo uwag i propozycji. Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło je pod uwagę. W sobotę również skończy się możliwość bezpłatnego korzystania z miejskiej komunikacji miejskiej. Bilety (2,60 zł normalny, 1,30 zł ulgowy) po skasowaniu będą ważne przez 1 godzinę na wszystkich liniach w granicach miasta, także po przesiadce.

- reklama -

Do pobrania:

Rozkład jazdy – dni powszednie

Rozkład jazdy – soboty, niedziele i święta

oprac. /kp/

- reklama -

18 KOMENTARZE

 1. uff…faktycznie zmiany widać.Ale też widać że zniknęła większość kursów wieczornych z Batorego do dzielnic. Ostatnie wieczorne kończyć znowu na Pl.Konstytucji. Wiec nadal dla mieszkajacych dalej niż Pl.Konstytucji żadnej poprawy nie ma.

 2. Mialo byc lepiej a tu 2 linie zniknely. Gdzie jest 5 i 9ka?? Autobusy A,B,C mialy jezdzic po petli i bez patrzenia na rozklad mialy co chwile podjezdzac na przystanek a teraz po korektach jeszcze rzadziej. A linia S??? 2 kursy dziennie??? Pomysl byl super ale chyba wyszlo jak zawsze.

 3. Do bani! Mogłam spokojnie z Nowej dojechać do pracy a teraz dno! . Z pracy też z buta. Dziękuję bardzo uprzejmie za dobrą zmianę

 4. Bardzo duza przerwa lini 2 pomiedzy godz 8.22 a 10.10 do sudola jak również popołudniu o 15.34 a 17.20 i kiedys byl popoludniu na opec a teraz nie mal ze zbuta czeba bedzie isc w kierunku opec to jeszvxe niema po 16 zadnego autobusu nic nie uleprzyliscie tylko pogorszenie zenada i nic wiecej z waszej strony .pozdrawiam.

 5. Tak prawda nic tylko pogorszenie w kierunku opecu popołudniu nawet jednego kursu nie liczą się z ludzmi i młodzieżą tam mieszkająca która wraca z szkoły.

 6. Porażka totalna w SN dali stare roxklady jazdy obowiazujace przed ich rewolucją tak sobie posxli na łatwiznę. Nie osmieszajcie się juz bo to jux się robi nudne i zrubcie porxadek z kierowcami bo zatrudniacie niektorych naprawdę wrednych besxczelnych i jedna panią kierowcę ktora ciagle w czasie jaxdy puerdoli przez tel i jezdxi opuzniona .zegnaj. pk.

 7. Najpierw dawaja nowe linie później zabieraja masakra totalna linie powinne kursowac co 45 minut a nie co 2 godziny pozniej chcą zeby miec frekfencje jak ludzie nawet do pracy dojechac na czas nie mogą .pomyślcie normalnie nad tym .

 8. Miala byc nowa linia D gdzie ta linia także gdzie linia 5 i 7 najpierw zmieniaja teraz zabieraja a rozklad nadal gowniany nic nie poleprzyli lecz pogorsxyli a w SN to subie posxli na skruty dajac stare rozklady a o dwoch najgorsxych kierowcach nawet juz nie wspomne dawno powinni byc zwolnieni jeden co smierdzi drugi wredny kozi broda rubccie tak dalej widac ze dazycie do calkowitego upadniecia.

 9. Potwietdzam komentarz poprzedni tylko pogorszenie ul Kościuszki w soboty niedziele nic odcieta od raciborza a wdni robocze tylko linia 1 to teraz była jeszcze B a teraz będzie tylko linia 1 niech mucha spada z raciborza niech pk upadnie.

 10. Do pracy do RAMETY z ul. Kościuszki można dojechać linią nr 1 do Armii krajowej Królewska,a potem biegiem bo przyjeżdża o godz.5,45 a nie jak poprzednio o 5,30.nie dość,że zlikwidowali przystanek 1 na lotniczej ,to jeszcze ten,,chory,,rozkład.Po 22,00 też nie ma czym wrócić.KOSZMAR

 11. Jedno wielkie guwno i tyle zaden mi nowy rozklad wszystko robicie jak wam się podoba a nie dla pasażerów autobus powinien kursowac co 45 min .

 12. Proszę o skorygowanie rozkladu jazdy lini2 z placu konstytucji do Sudoł rozklad internetowy odjaxd 7.22 8.26 rozklad gazetkowy w nasz raciborz jest 7.37 8.31 prosba o wyjaśnienie tego który rozklad wazny .masakra.prosba również do redakcji o przesłanie wszystkich komentarzy do PREZESA pk.

 13. Linia 2 z Sudoł poranne kursy również w rozkładzie internetowym są inne niz w gazetce nasz raciborz to juz naprawde jest masakra z pasażerów idiotow robicie.

 14. Jak kurwa dojechać z Sudoł petla 7.50 do szkoly do mechanika jak autobus tylko do placu konstytucji jedzie czy was kurwa juz całkiem pojebalo jak jestes mucha taki madry to przyjdz i pokaz .życzymy jak najszybszego zlikwidowania firmy i pana.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here