Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Raciborzu

18
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło pod uwagę komentarze i propozycje mieszkańców i opracowało nowy rozkład jazdy autobus, który wejdzie w życie 7 kwietnia.

7 kwietnia zmieni się rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Po wprowadzeniu nowego systemu 19 marca okazało się, że pasażerowie mają sporo uwag i propozycji. Przedsiębiorstwo Komunalne wzięło je pod uwagę. W sobotę również skończy się możliwość bezpłatnego korzystania z miejskiej komunikacji miejskiej. Bilety (2,60 zł normalny, 1,30 zł ulgowy) po skasowaniu będą ważne przez 1 godzinę na wszystkich liniach w granicach miasta, także po przesiadce.

- reklama -

Do pobrania:

Rozkład jazdy – dni powszednie

Rozkład jazdy – soboty, niedziele i święta

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

18 KOMENTARZE

 1. racek

  uff…faktycznie zmiany widać.Ale też widać że zniknęła większość kursów wieczornych z Batorego do dzielnic. Ostatnie wieczorne kończyć znowu na Pl.Konstytucji. Wiec nadal dla mieszkajacych dalej niż Pl.Konstytucji żadnej poprawy nie ma.

 2. Pasazer.

  Mialo byc lepiej a tu 2 linie zniknely. Gdzie jest 5 i 9ka?? Autobusy A,B,C mialy jezdzic po petli i bez patrzenia na rozklad mialy co chwile podjezdzac na przystanek a teraz po korektach jeszcze rzadziej. A linia S??? 2 kursy dziennie??? Pomysl byl super ale chyba wyszlo jak zawsze.

 3. Były pasażer

  Do bani! Mogłam spokojnie z Nowej dojechać do pracy a teraz dno! . Z pracy też z buta. Dziękuję bardzo uprzejmie za dobrą zmianę

 4. wacek

  No to nie mam autobusu do pracy :/

 5. Pasazer

  Bardzo duza przerwa lini 2 pomiedzy godz 8.22 a 10.10 do sudola jak również popołudniu o 15.34 a 17.20 i kiedys byl popoludniu na opec a teraz nie mal ze zbuta czeba bedzie isc w kierunku opec to jeszvxe niema po 16 zadnego autobusu nic nie uleprzyliscie tylko pogorszenie zenada i nic wiecej z waszej strony .pozdrawiam.

 6. Gosc

  Tak prawda nic tylko pogorszenie w kierunku opecu popołudniu nawet jednego kursu nie liczą się z ludzmi i młodzieżą tam mieszkająca która wraca z szkoły.

 7. Gosc

  Porażka totalna w SN dali stare roxklady jazdy obowiazujace przed ich rewolucją tak sobie posxli na łatwiznę. Nie osmieszajcie się juz bo to jux się robi nudne i zrubcie porxadek z kierowcami bo zatrudniacie niektorych naprawdę wrednych besxczelnych i jedna panią kierowcę ktora ciagle w czasie jaxdy puerdoli przez tel i jezdxi opuzniona .zegnaj. pk.

 8. P

  Najpierw dawaja nowe linie później zabieraja masakra totalna linie powinne kursowac co 45 minut a nie co 2 godziny pozniej chcą zeby miec frekfencje jak ludzie nawet do pracy dojechac na czas nie mogą .pomyślcie normalnie nad tym .

 9. Anonim

  Zwolnic tego z czarną brodą tego szoguna i jednego co smierdzi wstyd zatrudniac takich bezczelnych gburow.

 10. Anonim

  Miala byc nowa linia D gdzie ta linia także gdzie linia 5 i 7 najpierw zmieniaja teraz zabieraja a rozklad nadal gowniany nic nie poleprzyli lecz pogorsxyli a w SN to subie posxli na skruty dajac stare rozklady a o dwoch najgorsxych kierowcach nawet juz nie wspomne dawno powinni byc zwolnieni jeden co smierdzi drugi wredny kozi broda rubccie tak dalej widac ze dazycie do calkowitego upadniecia.

 11. P

  Potwietdzam komentarz poprzedni tylko pogorszenie ul Kościuszki w soboty niedziele nic odcieta od raciborza a wdni robocze tylko linia 1 to teraz była jeszcze B a teraz będzie tylko linia 1 niech mucha spada z raciborza niech pk upadnie.

 12. Anonim

  Do pracy do RAMETY z ul. Kościuszki można dojechać linią nr 1 do Armii krajowej Królewska,a potem biegiem bo przyjeżdża o godz.5,45 a nie jak poprzednio o 5,30.nie dość,że zlikwidowali przystanek 1 na lotniczej ,to jeszcze ten,,chory,,rozkład.Po 22,00 też nie ma czym wrócić.KOSZMAR

 13. P

  Jedno wielkie guwno i tyle zaden mi nowy rozklad wszystko robicie jak wam się podoba a nie dla pasażerów autobus powinien kursowac co 45 min .

 14. Gosc

  Proszę o skorygowanie rozkladu jazdy lini2 z placu konstytucji do Sudoł rozklad internetowy odjaxd 7.22 8.26 rozklad gazetkowy w nasz raciborz jest 7.37 8.31 prosba o wyjaśnienie tego który rozklad wazny .masakra.prosba również do redakcji o przesłanie wszystkich komentarzy do PREZESA pk.

 15. Gosc

  Linia 2 z Sudoł poranne kursy również w rozkładzie internetowym są inne niz w gazetce nasz raciborz to juz naprawde jest masakra z pasażerów idiotow robicie.

 16. Anonim

  Wypierdolic prezesa i całą jego wspólnotę to moze będzie lepiej.

 17. Anonim

  Jak kurwa dojechać z Sudoł petla 7.50 do szkoly do mechanika jak autobus tylko do placu konstytucji jedzie czy was kurwa juz całkiem pojebalo jak jestes mucha taki madry to przyjdz i pokaz .życzymy jak najszybszego zlikwidowania firmy i pana.

 18. P

  Masakra i tyle.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here