„Uwolnij swój potencjał i rozwijaj zespół” spotkanie z Szymonem Hołownią

Spotkanie z Szymonem Hołownią Wodzisław Śląski
Szymon Hołownia-dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press

Konferencja motywacyjna w Wodzisławiu Śląskim jest dedykowana dla wszystkich  przedsiębiorców, samorządowców oraz nauczycieli.

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na spotkanie motywacyjne z Szymonem Hołownią – „Jak ze zbioru osób stworzyć zespół i jak stawiać cele, by wszyscy chcieli do nich dążyć”. Spotkanie odbędzie się w ramach obchodów Jubileuszu 20-lecia Powiatu Wodzisławskiego.

- reklama -

Szymon Hołownia – Szymon Hołownia to polski dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press . Po raz pierwszy w 2006 roku w kategorii wywiad i w 2007 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Na koncie ma również nagrodę „Ślad”, MediaTory, Wiktora w kategorii największe odkrycie telewizyjne oraz Wiktora Publiczności. Pracował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Newsweeku”, kanale Religia.tv, prowadził autorski program w TVP1, obecnie w stacji TVN współprowadzi z Marcinem Prokopem program „Mam Talent!”, jest też felietonistą „Tygodnika Powszechnego”. Wydał kilkanaście książek o tematyce społecznej i religijnej, ostatnio „Ludzi w czasach Jezusa” (2016) i „Instrukcję Obsługi Solniczki” (2017). Założył i prowadzi Fundację Kasisi i Fundację Dobra Fabryka, finansujących działalność Domu Dziecka w Kasisi w Zambii, hospicjum w Kabudze w Rwandzie, wiejskiego szpitala i ośrodka leczenia głodu w Ntamugendze w Dem. Rep. Konga, spółdzielni rolniczej w Burkina Faso i szkoły zawodowej w Senegalu. Jest Ambasadorem Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Konferencja odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. w godz. 15.00 – 16.15

Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
os 1 Maja 16A, 44-286 Wodzisław Śląski

Wstęp: 35 złotych

Zapisy: http://bit.ly/holownia-zapisy lub tel. 32 729 32 42

oprac./A/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here