Magdalena Dulian wygrała Konkurs Na Najlepszy Biznesplan w Raciborzu

Inkubator Przedsiębiorczości
Do finałowej piątki zakwalifikowali się Magdalena Dulian, Magdalena Dziki, Agata Grzybowska, Małgorzata Kalyciok, Mateusz Zawojski. Główna nagroda trafiła do rąk Magdaleny Dulian.

Za nami Wielki Finał Inkubatora Przedsiębiorczości, podczas którego rozstrzygnięto Konkurs na Najlepszy Raciborski Biznesplan. Nagrodę główną w wysokości 5000 zł otrzymała Magdalena Dulian, właścicielka Pracowni Artystycznej Malak.

Wczoraj (11.12) podczas  spotkania w pubie Raciborska Piwnica zaprezentowano pięć najbardziej obiecujących pomysłów biznesowych zgłoszonych do Konkursu Inkubatora Przedsiębiorczości. Do finałowej piątki zakwalifikowali się: Magdalena Dulian, Magdalena Dziki, Agata Grzybowska, Małgorzata Kalyciok, Mateusz Zawojski i to oni opowiedzieli o swoich pasjach.

- reklama -

Mateusz Zawojski jest prywatnym szefem kuchni, Małgorzata Kalyciok prowadzi biznes związany z medycyną alternatywną, Agata Grzybowska to artystka prowadząca studio tatuażu, Magdalena Dziki zajmuje się ręcznym malowaniem butów, a Magdalena Dulian, zwyciężczyni konkursu, zajmuje się szyciem strojów do tańca orientalnego.

W trakcie obrad komisji konkursowej odbyła się rozmowa wieczoru, podczas której o swoim biznesie i drodze do sukcesu opowiedziała Anna Parzonka – graphic recorder, sketchnoterka, ilustratorka, właścicielka firmy Creativa i zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości, który działa w ramach Ośrodka Współpracy Gospodarczej w Raciborzu. Inkubator jest prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Czytaj także: Samorządy muszą inkubować 

fot. Przedsiębiorczy Racibórz

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj