Zaginął 76-latek z Lysek. W akcji kilkudziesięciu policjantów, drony i psy tropiące

0
Poszukiwania
Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją. Fot. KMP Rybnik

Alfred Bierza wyszedł w poniedziałek z domu przy ulicy Kamionki i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. W poszukiwaniach zaginionego bierze udział kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy oraz mieszkańcy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach wraz z mundurowymi z OPP w Katowicach oraz strażacy intensywnie poszukują 76-letniego Alfreda Bierzy, który w poniedziałek, w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w Lyskach przy ulicy Kamionki i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- reklama -

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające.
Ubiór: koszulka w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gaszowicach – 47 85 578 10.

/KMP Rybnik oprac. c/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here