Konkurs „W krainie baśni Andersena” w raciborskiej bibliotece zgodnie z planem

Andersen
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Na prace z królową śniegu, małą syrenką, Calineczką, brzydkim kaczątkiem czy dziewczynką z zapałkami w rolach głównych organizatorzy czekają do 21 listopada.

Jest jeszcze czas, żeby wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W krainie baśni Andersena” organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu. Na prace z królową śniegu, małą syrenką, Calineczką, brzydkim kaczątkiem czy dziewczynką z zapałkami w rolach głównych organizatorzy czekają do 21 listopada.

- reklama -

Przedmiotem konkursu „W krainie baśni Andersena” jest wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, pacynki lub kukiełki tematycznie związanej z bohaterami baśni Hansa Christiana Andersena. Prace wraz z odpowiednimi formularzami zgłoszenia należy składać do 21 listopada 2020 r.

W związku z zamknięciem biblioteki w dniach 7-29 listopada, prace należy przesyłać pocztą (na adres: 47-400 Racibórz, ul. Kasprowicza 12) lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (te. 32 415 37 24 wew.26) dostarczyć do biblioteki na ul. Kasprowicza 12.

Regulamin i formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2250-ogolnopolski-konkurs-plastyczny—-w-krainie-basni-andersena—.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here