Zarząd Śląskiej Organizacji Turystycznej z wizytą w Powiecie Raciborskim

SOT

7 września w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Śląskiej Organizacji Turystycznej.

W spotkaniu uczestniczył m.in. gospodarz powiatu starosta Grzegorz Swoboda, który powitał przybyłych gości oraz zaprosił do zwiedzania powiatowych atrakcji turystycznych. Starosta pogratulował wyboru na prezesa ŚOT-u Adamowi Wawocznemu, podkreślił, że bardzo mocno ceni udaną współpracę ze Śląską Organizacją Turystyczną, dzięki której udaje się zrealizować wiele wspólnych, oryginalnych inicjatyw np. Pływadło, Śląskie Smaki czy Industriada.

- reklama -

– Powiat Raciborski jako turystyczne serce Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego mocno identyfikuje się z marką Kraina Górnej Odry. Uważam, że to dwa nieodłączne elementy naszej lokalnej, śląskiej turystyki. To z wami chcemy przełamywać stereotypy, z wami chcemy aktywnie działać – powiedział starosta Grzegorz Swoboda.

Od niedawna działająca i prężnie rozwijająca się marka turystyczna Kraina Górnej Odry zrzesza Gminy leżące na terenie całego Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, dzięki czemu stają się one bardziej atrakcyjne dla turystów.

/Starostwo Powiatowe w Raciborzu oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj