Żorski dworzec kolejowy walczy o tytuł „Modernizacji Roku & Budowy XXI w.”

pkp zory
Fot. UM Żory

Celem konkursu  jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami. Głosowanie internautów potrwa do 20 maja.

Wystartowała 26. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Wśród inwestycji poddanych pod głosowanie internautów znalazł się dworzec PKP w Żorach.

- reklama -

„Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy. Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło wszystkich trzech podmiotów

Modernizacja została zrealizowana w ubiegłym roku Budynek stał się siedzibą Centrum Integracji Społecznej, a już niebawem swoją działalność rozpocznie w nim także świetlica dla matek z małymi dziećmi i osób starszych zaangażowanych w opiekę, Centrum Aktywności Lokalnej i harcówka. W budynku urządzono także biura i wielofunkcyjne sale.

W ubiegłym roku w kategorii „Nowoczesne biblioteki i sanktuaria kultury” zwyciężyła Miejska Biblioteka Publiczna im. Ottona Sterna w Żorach.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj