Ponad 2 tys. działek substancji psychotropowych w mieszkaniu przy ul. Stalmacha

raciborz narkotyki
Raciborzanin wpadł z ponad 2 tys. działek substancji psychotropowych

Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec Raciborza, który przyznał się do posiadania zakazanych substancji.

Raciborscy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Raciborza podejrzanego o posiadanie narkotyków. Stróże prawa zabezpieczyli substancje psychotropowe, z których można było przygotować ponad 2 tys. działek dilerskich.

- reklama -

Raciborscy kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań przy ul. Stalmacha w Raciborzu mogą być przechowywane narkotyki. Informacja potwierdziła się – w trakcie przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli substancje psychotropowe, z których można było przygotować ponad 2 tys. działek dilerskich. Do policyjnego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec Raciborza, który przyznał się do posiadania zakazanych substancji. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli od podejrzanego kilka tysięcy złotych jako zabezpieczenie majątkowe na poczet przyszłych kar. Mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat więzienia.

Policja przypomina, że osobom, które posiadają narkotyki, grozi kara do 3 lat więzienia, jednak wobec tych, którzy podejmują się handlu tymi środkami, sąd może orzec nawet 10-letni pobyt za kratami.

fot. KPP
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj