poniedziałek, 23 maja, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

15-lecie Zespołu Wokalnego Perspektywa. Koncert w RCK 27 maja

27 maja 18:00

10zł

W programie jubileuszowego koncertu publiczność usłyszy polskie oraz zagraniczne wersje utworów pochodzących z bajek i seriali młodzieżowych produkcji Walta Disneya.

27 maja o godz. 18:00 w sali widowiskowej RCK RDK odbędzie się koncert jubileuszowy 15-lecia działalności Zespołu Wokalnego Perspektywa. W programie jubileuszowego koncertu publiczność usłyszy polskie oraz zagraniczne wersje utworów pochodzących z bajek oraz seriali młodzieżowych produkcji Walta Disneya, takich jak: „Księżniczka i żaba”, „Kraina lodu”, „Tarzan” , „Toy story”, „Herkules”, „Mulan” , „Camp Rock”, „Violetta” i inne. Na scenie zaprezentują się dwie grupy: Perspektywa Kids i Perspektywa Young oraz solistki Raciborskiego Centrum Kultury z akompaniamentem Marka Kudera.

– Zapraszamy do świata bajek Disneya całe rodziny z dziećmi. Bo kto nie chciałby powrócić do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie klimat tych przepięknych filmowych i muzycznych obrazów disneyowskich produkcji. Opiekunowie zespołu przygotowali również muzyczne niespodzianki – nastąpi m.in. niespodziewana zamiana miejsc, pokaz filmów czy piękna gra świateł na scenie. Ale to musicie zobaczyć sami! – zaprasza RCK.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Disneyowski-w-wykonaniu-Zespolu-Wokalnego-PERSPEKTYWA/Raciborz. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+, Rodzina+.

Zespół został założony w 2007 roku w Raciborskim Centrum Kultury przez Alicję Ploch-Burdę, przez którą był prowadzony przez 12 lat. W 2019 r. instruktorem zespołu została Joanna Skowyra, wychowanka Perspektywy. Grupa współpracowała z wieloma muzykami m.in. z Grupą Bez Nazwy. Od roku zespołowi akompaniuje na pianinie Marek Kuder. Perspektywa wielokrotnie występowała na rzecz miasta oraz placówki. Brała udział w różnych projektach kulturalnych m.in. ministerialnym „Kultura: on/off”, warsztatach wokalnych m.in. z A. Kosewskim, K. Danek oraz festiwalach wokalnych, na których zdobywała liczne nagrody. W ciągu 15 lat działalności zespołu kształciło się w nim wokalnie kilkadziesiąt osób: dzieci, młodzież i dorośli. Wielu wychowanków Perspektywy kontynuuje swoją przygodę z muzyką m.in. podejmując dalszą edukację wokalną i tworząc własne utwory.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
27 maja
Godzina:
18:00
Koszt:
10zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Adres e-mail:
rck@rck.com.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze