Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

89. Herbatka Pana Radka na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata 10 stycznia

10 stycznia 2019 19:00

Bezpłatnie

Sonia, Monika, dwóch Łukaszów i Michał postanowili dojechać do Iranu siłą własnych nóg, przejeżdżając przez Ukrainę, Rosję, Gruzję i Armenię. Wszystko po to, by pomóc w budowie Centrum Rozjowo-Opiekuńczego św. Józefa w Katowicach.

10 stycznia o godz. 19:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w ramach 89. rozlania Herbatki Pana Radka grupa Big Heart Bike – pięcioro podróżników rowerowych, opowie o swoim szalonym marzeniu zrealizowanym ubiegłego lata. Jak połączyli pasję do jazdy na rowerze z placem budowy i co z tego wynikło?

Sonia, Monika, dwóch Łukaszów i Michał postanowili dojechać do Iranu siłą własnych nóg, przejeżdżając przez Ukrainę, Rosję, Gruzję i Armenię. Wszystko po to, by pomóc w budowie Centrum Rozjowo-Opiekuńczego św. Józefa w Katowicach. – Zabierzemy Was w podróż przez płaskie tereny Ukrainy po drogach o różnej nawierzchni, przemierzymy rozległe rosyjskie stepy, by wjechać w Kaukaz. Pokażemy Wam przepiękna Gruzję, górzystą Armenię, a na koniec egzotyczny Iran. Wszystko z perspektywy siodełka rowerowego – zapowiadają. – Ciekawi jesteście, jaki jest Iran naprawdę? Czy jest tam bezpiecznie? Co działo się po drodze? Przerwy czy jazda na rowerze jest bardziej niebezpieczna? Jak przeżyć podjazd na przełęcz Abano (2900m n.p.m.)? Czy gruzińskie toasty mają kiedyś swój koniec? Jak jedzie się po czaczy? Co w Armenii jest takiego niezwykłego? Czy jest coś lepszego od ormiańskiej kawy? Jak sprawić, żeby w jednym miejscu, w tym samym czasie znalazły się najważniejsze osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo? Rowerem po irańskich miastach, czy to dobry pomysł? 52 dni w podróży, ponad 5 tysięcy kilometrów na rowerze, setki niezapomnianych wrażeń i przygód – mówią podróżnicy.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
10 stycznia 2019
Godzina:
19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Przystanek Kulturalny Koniec Świata w Raciborzu
Telefon:
32 419 04 24
Strona internetowa:
http://www.koniec-swiata.com

Miejsce wydarzenia

Przystanek Kulturalny Koniec Świata w Raciborzu
Karola Miarki 3A
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 419 04 24
Strona internetowa:
http://www.koniec-swiata.com

– reklama –