Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

9 i 10 czerwca – I Raciborski Festiwal Gamingowy na Zamku

9 czerwca 2018 - 10 czerwca 2018

Racibórz, Zamek Piastowski: Raciborski Festiwal Gamingowy

W trakcie imprezy odbędą się następujące turnieje: Counter-Strike:Global Offensive – drużyny 5 vs 5 oraz FIFA2018 – 1 vs 1.

Raciborski Festiwal Gamingowy to pierwsza tego typu impreza w powiecie raciborskim. Dla każdego miłośnika gier atrakcji nie zabraknie.

– Zapraszamy do zgłaszania się! Rejestracja CS:GO – osobiste stawiennictwo Kapitana Drużyny w naszym Salonie, tj.: Salon Komputronik Racibórz (ul. Bankowa 2, 47-400 Racibórz) oraz podpisanie Formularza Zgłoszeniowego. Natomiast rejestracja FIFA18 – rejestracja w dzień turnieju, tj. 09.06.2018 r. (sobota) – zapraszają organizatorzy.

Turnieje rozpoczną się o godzinie 12.00 w sobotę 9 czerwca 2018 r., natomiast w niedzielę 10 czerwca zaplanowano rozgrywki finałowe o miejsca 1-3 z atrakcyjnymi nagrodami.

Atrakcje dodatkowe:
– Komputronik Gaming – załoga prowadząca imprezy zajmujące się szeroko pojętym Gamingiem i wszystkim, co z nim związane, możecie znać ich z innych turniejów organizowanych w Polsce, jak np. Pyrkon czy IEM. Imprezę poprowadzi Arek „Radyjko”,
– Sprzęt i akcesoria gamingowe (https://www.facebook.com/CA4pro/),
– RetroSfera – prezentacja retro komputerów i konsol. Możliwość cofnięcia się w czasie do znanych z lat dziecięcych konsol dla graczy z dłuższym stażem, jak również ciekawostka dla graczy najmłodszych (https://www.facebook.com/retrosferabrzeg/),
– Gamedot – pokaz VR (wirtualna rzeczywistość), warsztaty Magic: The Gathering: (https://www.facebook.com/GamedotPartnerRybnik/). Na ich stanowisku będziecie mogli zakupić losy, z których każdy wygrywa! Do wygrania będą nagrody Firmy Fury, Genesis i UGO. Główną nagrodą będzie Półprofesjonalny Dron z Kamerą oraz wiele innych. Możliwość zakupu oryginalnych japońskich słodyczy oraz napojów energetycznych w różnych przepysznych smakach.
– Symulator jazdy wyścigowej,
– Gry, zabawy i loterie dla Każdego.

Festiwal organizują: Salon Komputronik Racibórz wraz z siecią ostrog.NET a współorganizatorem wydarzenia jest Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.
Rejestracja i wstęp bezpłatny.

publ. /k/

Szczegóły

Start:
9 czerwca 2018
Koniec:
10 czerwca 2018
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –