Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Bezpieczny sk8park. Spotkanie w Raciborzu 3 sierpnia

3 sierpnia 16:00 - 17:00

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach prowadzi kampanię edukacyjno-informacyjną pn. „Bezpieczny sk8park”, której  głównym celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa użytkowników skateparków oraz pumptrucków.

Trwające warsztaty Extreme City na raciborskim skateparku pokazują, że rolkarzy, deskorolkarzy oraz miłośników hulajnóg i rowerów BMX chcących doskonalić swoje umiejętności nie brakuje. Niestety nie brakuje też przykładów lekkomyślności: jazda bez kasku, przecenianie swoich umiejętności, brak ostrożności, a czasem wprowadzanie na teren skateparku małych dzieci i uczenie ich tam jazdy na rowerku. Przykłady niebezpiecznych i nieodpowiedzialnych zachowań można mnożyć. Co zrobić, aby było bezpieczniej?

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach prowadzi kampanię edukacyjno-informacyjną pn. „Bezpieczny sk8park”, której głównym celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa użytkowników skateparków oraz pumptrucków i innych miejsc przystosowanych do ekstremalnej jazdy na rowerach, hulajnogach, deskorolkach czy łyżworolkach. Jedna z odsłon kampanii będzie miała miejsce w Raciborzu. Razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Urząd Miasta zachęca do udziału w spotkaniu. Już w najbliższy poniedziałek 3 sierpnia w godzinach 16.00 – 17.00 na Skateparku ul. Zamkowa Ośrodek Sportu i Rekreacji.

/UM Racibórz publ. c/

Szczegóły

Data:
3 sierpnia
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Stadion OSiR-u
ul. Zamkowa
Racibórz, śląskie 47-445 Polska
+ Google Map

– reklama –