Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Bezpłatne konsultacje „Jakich narzędzi internetowych brakuje Twojej firmie?” w Raciborskim Inkubatorze Przedsiębiorczości 11 września

11 września 09:00

| Darmowy
komputer praca biznes

W czasie konsultacji zostaną m.in. zaprezentowane narzędzia i rozwiązania dla firm, które pozwolą ocenić stan obecności firmy w sieci, dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy czy zaistnieć na rynkach zagranicznych.

11 września w godz. 9:00-12:00 Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne konsultacje, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystać potęgę internetu do rozwoju firmy. Konsultacje dedykowane są przedsiębiorcom sektora MŚP. Poprowadzi je Marek Płatek, lider śląskiej grupy doradców programu Google Internetowe Rewolucje. Rejestracja na stronie evenea.pl/imprezy/szkolenia/raciborz/jakich-narzedzi-internetowych-brakuje-twojej-firmie-232504/.

Konsultacje są bezpłatne i będą miały charakter indywidualny. Każdemu zainteresowanemu lub grupie osób reprezentujących jedną firmę doradca będzie mógł poświęcić godzinę. To wystarczający czas, by ocenić dotychczasowe działania firmy i omówić nowe rozwiązania czy narzędzia dedykowane firmie. Konsultacje są organizowane w ramach programu Internetowe Rewolucje realizowanego przez Google z myślą o firmach z sektora MŚP.

W czasie konsultacji zostaną zaprezentowane narzędzia i rozwiązania dla firm, które pozwolą ocenić stan obecności firmy w sieci, przeanalizować dotychczas prowadzone działania, dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy, właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów i zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Organizatorzy zapraszają wszystkich właścicieli lub pracowników małych bądź średnich firm. Ze wsparcia w projekcie możesz skorzystać niezależnie od poziomu zaawansowania w narzędzia internetowe oraz celów biznesowych.

Podczas konsultacji będzie można otrzymać bezpłatną analizę dotychczasowych działań w internecie (m.in. zawartość strony www, widoczność w wyszukiwarce Google, obecność w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma), indywidualny plan działania, a także wsparcie wirtualne i kontakt telefoniczny z doradcą przez kolejne trzy miesiące.

Jak przebiega wsparcie doradcy?
1. Podczas waszego spotkania doradca tłumaczy i podpowiada, w jaki sposób możesz jeszcze skuteczniej wykorzystać internet w twojej firmie oraz pomaga zbudować plan działań w sieci.
2. Po spotkaniu otrzymujesz wiadomość ze wskazówkami i wspólnie opracowanym planem działania.
3. Przez kolejne trzy miesiące możesz kontaktować się z doradcą, który czuwa, aby Twoja firma skutecznie realizowała wspólnie opracowany plan działania w internecie.
4. Po upływie trzech miesięcy kontynuujesz naukę na platformie on-line i samodzielnie rozwijasz swój biznes w internecie.

BIO prelegenta:
Marek Płatek – z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Product Experts, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 13 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
11 września
Czas:
09:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Inkubator Przedsiębiorczości Miasta Racibórz
Email:
inkubator@przedsiebiorczyraciborz.pl
Strona internetowa:
https://www.przedsiebiorczyraciborz.pl/inkubator-raciborz/

Miejsce

Inkubator Przedsiębiorczości Miasta Racibórz
Batorego 7
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
791 761 057
Strona internetowa:
https://www.przedsiebiorczyraciborz.pl/inkubator-raciborz/

– reklama –