Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Bieg „Piwny Fajer” na Zamku Piastowskim w Raciborzu 3 sierpnia

3 sierpnia 2019 15:00

| Darmowy

Każdy z zawodników będzie miał za zadanie zebrać na trasie biegu niezbędne składniki do produkcji piwa, a następnie dobiec do mety z min. 300 ml zawartością składników w kubku.

3 sierpnia o godz. 15:00 z dziedzińca Zamku Piastowskiego w Raciborzu wystartuje bieg pod nazwą Piwny Fajer. Będzie to bieg przełajowy. Każdy z zawodników trzymając w ręce plastikowy kubek, będzie miał za zadanie zebrać na trasie biegu (w wyznaczonych punktach) niezbędne składniki do produkcji piwa, tj. wodę, słód jęczmienny, chmiel, a następnie dobiec do mety z min. 300 ml zawartością składników w kubku. Wygrywają osoby, które jako pierwsze przekroczą linię mety z odpowiednią ilością składników.

Dystans będzie wynosił ok. 2,5 km. Bieg odbędzie się ścieżkami, alejkami Parku Zamkowego, ścieżką wzdłuż Odry i Bulwarami Nadodrzańskimi.

Rejestracja zgłoszeń oraz opłata odbywają się przez stronę internetową datasport.pl do 1 sierpnia, opłata startowa wynosi 5 zł. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 10 zł (płatność tylko gotówką i jeżeli nie został osiągnięty limit uczestników – 200 osób).

Regulamin biegu: Bieg „Piwny Fajer”.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
3 sierpnia 2019
Czas:
15:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 17
Email:
osir.raciborz@wp.pl
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –