Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

„Bieg po niezależność” na 5 km w Raciborzu 30 sierpnia

30 sierpnia 2020 10:00

| 50zł
bieganie

Trasa biegu będzie liczyła 5,1 km i będzie przebiegała przez od stadionu OSiR w Raciborzu, przez koronę wałów przeciwpowodziowych, Bulwary Nadodrzańskie i Zamek Piastowski.

30 sierpnia w Raciborzu o godz. 10:00 wystartuje „Bieg po niezależność”. Trasa biegu będzie liczyła 5,1 km: stadion OSiR w Raciborzu – korona wałów przeciwpowodziowych – bulwary nadodrzańskie – Zamek Piastowski.

– Czy często masz szansę wkroczyć na drogę pełną wyzwań i nowych możliwości? „Bieg po niezależność” to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które sprawi, że po dotarciu na METĘ, będziesz miał/a szansę na nowy START w życiu. Serię wyzwań rozpoczynamy biegiem 5-kilometrowym, aby już wkrótce ruszyć z niesamowitym rocznym wyzwaniem dla początkujących biegaczy i osób chcących odnaleźć drogę do niezależności w swoim życiu. W przyszłym roku, w wybranym miejscu w Polsce, pobiegniemy w biegu na 10 km, jednocząc ludzi, którzy zdecydowali się na więcej – podjęli walkę o swoje zdrowie, nawyki i dążą do lepszej jakości życia. Od czego zacząć? Podejmij decyzję i wykup wejściówkę 50,00 zł – to koszt uczestnictwa oraz możliwość zdobycia przepięknego medalu w kształcie serca – symbolu Fundacji Kobieta Niezależna. 5 kilometrów to dystans do pokonania w godzinę. Dla jednych będzie to ogromne wyzwanie, dla innych kolejny trening. Ten bieg to nie tylko wysiłek fizyczny – inicjatywa prowadzi przede wszystkim do nowych znajomości, relacji, wsparcia oraz społeczności opartej na zaufaniu, dzieleniu się wiedzą i odkrywaniu swoich ukrytych potencjałów – zachęcają organizatorzy.

Zapisy: https://bit.ly/BiegPoNiezaleznosc

Organizatorem biegu jest: Fundacja Kobieta Niezależna. Partnerzy biegu: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Uczestnictwo i zapisy:
1. Bieg jest wydarzeniem bez pomiaru czasu.
2. Organizator dopuszcza udział w Biegu zawodników z kijkami nordic walking.
3. W biegu może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda podpisana przez rodzica/pełnoletniego opiekuna.
4. Organizator ustala limit 150 miejsc startowych, za ukończenie biegu poniżej 60 minut uczestnik otrzyma medal w kształcie serca symbolu Fundacji Kobiety Niezależnej.

Więcej informacji w regulaminie: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/regulaminy/regulamin_5738.pdf.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
30 sierpnia 2020
Czas:
10:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Stadion Miejski w Raciborzu
Zamkowa 4
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 37 17
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

– reklama –