Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Bieg „Biegnę dla Bożeny. Wiosna budzi nadzieję” na stadionie OSiR 21 marca ODWOŁANY

21 marca 13:00

| 20zł

– Bożena od lat pomagała w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu. Dotknęła ją jednak encefalopatia niedotlenieniowa. Niezbędna jest długotrwała i codzienna rehabilitacja, która kosztuje jednak, i to niemało… – tłumaczą organizatorzy.

21 marca o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Raciborzu odbędzie się bieg charytatywny „Biegnę dla Bożeny. Wiosna budzi nadzieję”. Organizatorami są Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne Pracownia Przyszłości, Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Podaj Rękę i TEB Edukacja Racibórz. Partnerzy: Akademia Fitness i OSiR Racibórz.

– Bożena od lat pomagała w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu. Dotknęła ją jednak encefalopatia niedotlenieniowa. Tym, którym niewiele te dziwne słowa mówią – uszkodzenie mózgu. Objawy podobne do udaru… Niezbędna jest długotrwała i codzienna rehabilitacja, która kosztuje jednak, i to niemało – tłumaczą organizatorzy.

Wpisowe wynosi 20 zł. Zapisy i wpłaty odbywają się na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5532 do 20 marca do godz. 15:00 lub w dniu biegu w biurze zawodów (ul. Zamkowa 4) do specjalnej puszki – dowolna kwota, jednak nie mniejsza niż 20 zł. Ponadto do puszek będą także zbierane dodatkowe środki w dniu zawodów.

Dystans: minimalny: 2,35 km – jedna pętla, maksymalny: 11,75 km – pięć pętli. Udział mogą wziąć też najmłodsi – dzieci do pokonania będą miały odległość 400 m. Trasa: stadion – ul. Zamkowa (w lewo) – ul. Brzozowa (w lewo) – korona wałów przeciwpowodziowych – Alejki Parku Zamkowego – stadion.

Mapka z trasą biegu i szczegółowy regulamin pojawią się w późniejszym czasie.

Internetowa zbiórka dla pani Bożeny: pomagam.pl/gcjde5v6.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
21 marca
Czas:
13:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Stadion Miejski w Raciborzu
Zamkowa 4
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
Telefon:
32 415 37 17
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

Organizatorzy

Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne „Pracownia Przyszłości”
Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Podaj Rękę
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu

– reklama –