Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cukiereczki na Start na stadionie OSiR 26 września

26 września 10:00

Bezpłatnie
biegi

Impreza skierowana jest głównie do osób chorujących na cukrzycę, ale udział w niej mogą wziąć wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny.

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Podaj Rękę oraz Life – Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo zapraszają na wydarzenie „Cukiereczki na Start”, które odbędzie 26 września na stadionie OSiR o godz. 10:00. Impreza skierowana jest głównie do osób chorujących na cukrzycę, ale udział w niej mogą wziąć wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas wolny.

Akcja „Cukiereczki na Start” oprócz promocji zdrowego trybu życia będzie promowała także zwykłą ludzką pomoc. Podczas wydarzenia będzie organizowana zbiórka pieniędzy dla będącego w trudnej sytuacji raciborzanina Władysława Klapy, który od wielu lat choruje na cukrzycę. Wspierać Pana Władysława można także, wrzucając pieniądze do puszki w punkcie informacji Krytej Pływalni H2Ostróg.

W trakcie wydarzenia będzie można spotkać się ze specjalistą od stopy cukrzycowej (Katarzyna Garbarz – Konsultant Regionalny w Podologii), dietetykiem, zbadać ciśnienie, pomiar tkanki tłuszczowej, poziom cukru oraz przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

Po części sportowej (bieg i nordic walking) najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych przygotowanych przez Stowarzyszenie Pracownia Przyszłości.

Opłata startowa min. 10 zł w całości będzie przekazana na pomoc w leczeniu pana Władysława. Zapisów i płatności dokonać można w dniu biegu od godz. 9:00.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
26 września
Godzina:
10:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Podaj Rękę
Telefon:
693155095
Adres e-mail:
niepelnosprawni-raciborz@o2.pl
Strona internetowa:
http://www.niepelnosprawni.raciborz.com.pl

Miejsce wydarzenia

Stadion Miejski w Raciborzu
Zamkowa 4
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 37 17
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

– reklama –