Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

„Czar operetki, urok musicalu” w MOKSiR-ze w Kuźni Raciborskiej 18 listopada

18 listopada 2018 18:00

| 5zł
moksir kuznia raciborska

Mariaż gatunków muzycznych operetki i musicalu w niezapomnianym koncercie – tak zapowiadają ten operetkowo-musicalowy koncert organizatorzy.

18 listopada o godz. 18:00 w MOKSiR-ze w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert operetkowo-musicalowy „Czar operetki, urok musicalu”. – W czasie koncertu przeniesiemy się na deski największych teatrów muzycznych, gdzie wyśpiewana miłość nie może równać się z żadną inną formą jej wyrażania. Doskonale dobrany repertuar to wspaniałe dzieła operetkowe i największe hity kultowych widowisk musicalowych – zapowiadają organizatorzy.

Popisowe operetkowe arie będą pochodziły m.in z dzieł takich jak: „Hrabina Marica”, „Księżniczka Czardasza”, „Clivia” i „Wesoła Wdówka”, natomiast utwory i arie musicalowe ze spektakli m.in : „Phantom of the Opera”, „Cats”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Chicago”, „Nędznicy”, „Taniec Wampirów”, „Dirty Dancing”, „Grease”, „Aladyn”, „Footloose” czy „Tarzan”.

Na scenie wystąpią: Anna Jakiesz-Błasiak i Mikołaj Miko Król. Kilka słów o duecie:

Anna Jakiesz-Błasiak i Mikołaj Miko Król to niezwykły duet artystów scen muzycznych. Ich koncerty to nie tylko niezwykłe przeżycia muzyczne, lecz również piękne kreacje dostosowane do klimatu poszczególnych utworów, dopracowana choreografia, efekty oraz zapowiedzi wprowadzające w klimat koncertu. Artyści występują m.in. w: Operze Śląskiej w Bytomiu, Gliwickim Teatrze Muzycznym (Operetka Śląska), Teatrze Muzycznym Castello i Mieście Ogrodów Katowice (Centrum Kultury Katowice). Od 2014 roku koncerty z powodzeniem odbywają się w całej Polsce. Niejednokrotnie występowali w telewizji (TVP3, Teatr Telewizji Polskiej TVP, TV Regionalna, TV Zabrze, TV Imperium- Gliwice) i w audycjach radiowych.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
18 listopada 2018
Czas:
18:00
Koszt:
5zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
Telefon:
32 419 14 07
Email:
sekretariat@kuzniakultury.pl
Strona internetowa:
http://www.kuzniakultury.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
Klasztorna 9
Kuźnia Raciborska, śląskie 47-420 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 419 14 07
Strona internetowa:
http://www.kuzniakultury.pl

– reklama –