Ładowanie Wydarzenia

« All Events

„Czarno to widzę… czyli wymieszani posortowani” w Raciborskim Centrum Kultury 2 października ODWOŁANY

2 października 19:00

| 50zł- 80zł

Pomysłodawczynią spektaklu jest Omenaa Mensah i jej fundacja – Omenaa Foundation. Wystąpią: Obsada: A. Korcz, L. Samojłowicz, Ifi Ude, B. Obuchowicz, W. Medyński, D. Kulec.

2 października o godz. 19:00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21 będzie można obejrzeć spektakl komediowy Marcina Szczygielskiego „Czarno to widzę… czyli wymieszani posortowani”. Obsada: A. Korcz, L. Samojłowicz, Ifi Ude, B. Obuchowicz, W. Medyński, D. Kulec. Bilety w cenie 80 zł i 50 zł do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/154805.

W podzielonym, skłóconym kraju zbiera się grupa nietuzinkowych osób, które bardzo chcą być Polakami. Pokochali ten kraj, pragną być z niego dumni i chcą czuć się jego częścią, choć żadne z nich nie pasuje do polskiego stereotypu. Korzystając z unijnych funduszy, zakładają wspólnie amatorską grupę pieśni i tańca „Słowiańskie słowiki”. Ale jak tu beztrosko wycinać ludowe hołubce, gdy taneczną salę przyszło im dzielić z zatwardziałym kibolem-nacjonalistą i ksenofobem? Odwaga i hart ducha nie wystarczą, ale być może rozwiązaniem okażą się staroświecka (choć niestandardowa) miłość i poczucie humoru, którego w tym spektaklu na pewno nie zabraknie.

Pomysłodawczynią tego niezwykłego spektaklu jest Omenaa Mensah i jej fundacja – Omenaa Foundation. Producentem wykonawczym jest Teatr MY Production. Adres strony internetowej spektaklu: czarnotowidze.com.pl.

TWÓRCY:
Autor: Marcin Szczygielski
Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Koordynacja artystyczna: Olaf Lubaszenko
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Projekt scenografii: Piotr Stachurski
Muzyka: Zdzisław Kalinowski
Twórcy piosenki finałowej: Dominik z ZDS, Luke

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
2 października
Czas:
19:00
Koszt:
50zł- 80zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –