Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Eliminacje do 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w DK Strzecha 19 kwietnia

19 kwietnia 16:00

| Darmowy
Raciborskie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych i dorosłych do wzięcia udziału w jednej z najstarszych imprez amatorskiego ruchu artystycznego w Polsce.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest jedną z najstarszych imprez amatorskiego ruchu artystycznego w Polsce. Konkurs odbywa się w formie czterech turniejów: recytacja, „wywiedzione” ze słowa, teatr jednego aktora oraz poezja śpiewana.

Dla wielu udział w imprezie może być pierwszym krokiem w karierze aktorskiej, spotkaniem z pięknem języka polskiego oraz możliwością poznania wielu ciekawych i utalentowanych osób z całej Polski. W ciągu sześćdziesięciu pięciu lat w imprezie organizowanej przez Towarzystwo Kultury Teatralnej liczba uczestników przekroczyła 3 miliony. Wielu wykonawców konkursu to dziś znani aktorzy – Artur Barciś, Janusz Gajos, Krzysztof Materna, Marian Opania, Joanna Trzepiecińska czy Artur Żmijewski.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych i dorosłych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Eliminacje rejonowe odbędą się 19 kwietnia o godz. 16:00 w RCK DK Strzecha przy ul. Londzina 38. Godzina rozpoczęcia eliminacji może ulec zmianie, o czym organizatorzy będą bezpośrednio informować uczestników.

Karty zgłoszeń do pobrania na stronie www.rck.com.pl przyjmowane są do 10 kwietnia w DK Strzecha przy ul. Londzina 38 w Raciborzu.

Kontakt w sprawie eliminacji rejonowych 65. OKR:
Danuta Jarosz – nr tel. 32 412 32 46,
Anna Jegerska-Michalska – nr tel. 32 415 32 14.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
19 kwietnia
Czas:
16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –