piątek, 21 stycznia, 2022

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Feel i Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa w WCK 20 marca

20 marca 18:00

80zł

Usłyszeć będzie można najpopularniejsze hity zespołu, w tym utwór „Jak anioła głos” czy „Swoje szczęście znam” w aranżacjach na orkiestrę.

20 marca o godz. 18:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi zespół Feel z Wodzisławską Orkiestrą Rozrywkową. Będzie to wyjątkowy koncert wypełniony wrażliwością muzyczną i różnorodnym temperamentem. Na tę okazję artyści wykonają utwory z płyty „FEEL The Best” w aranżacji na orkiestrę napisaną przez Roberta Czecha. Usłyszeć będzie można najpopularniejsze hity zespołu, w tym utwór „Jak anioła głos” czy „Swoje szczęście znam”, za który zespół otrzymał Złotą Płytę.

Bilety w cenie 80 zł są do nabycia w kasie WCK i sprzedaży online. Kasa czynna na pół godziny przed seansami filmowymi i wydarzeniami oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Bilety zakupione na koncert 12 grudnia zachowują swoją ważność, nie ma konieczności ich wymiany.

Katowicka grupa Feel powstała w roku 2005, założona przez wokalistę, kompozytora, autora tekstów i gitarzystę Piotra Kupichę. Oprócz niego zespół tworzą: Michał Nowak (basista), Łukasz Kożuch (keyboardzista) oraz Michał Opaliński (perkusista). Ich debiutancki singiel „A gdy jest już ciemno” wywalczył nagrodę Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności podczas 44. Międzynarodowego Festiwalu w Sopocie. Płyty wydawane przez zespół lokują się w czołówce najlepiej sprzedających się krążków. Grupa ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, a w tym roku świętuje 15-lecie istnienia.

Artystom towarzyszyć będzie Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa z Wodzisławskiego Centrum Kultury pod kierownictwem Marka Soboty. Prócz muzyków, instrumentalistów wystąpią młode i utalentowane wokalistki: Alicja Tarasek, Oliwia Węgrzyk i Roksana Ostojska. Sceniczne poczynania grupy można było śledzić podczas wielu imprez i uroczystości miejskich. Repertuar orkiestry jest zróżnicowany. Muzycy grają zarówno standardy jazzowe, jak i popularne, współczesne piosenki. Orkiestra wystąpiła wspólnie z Marcinem Wyrostkiem i zespołem Corazon w 2017 r. tworząc muzyczny projekt „Tango Corazon” w aranżacji na orkiestrę.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
20 marca
Godzina:
18:00
Koszt:
80zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Wodzisławskie Centrum Kultury
Telefon:
32 455 48 55
Adres e-mail:
sekretariat@wck.wodzislaw.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Wodzisław Śląski,Śląskie44-300Polska
+ Google Map
Telefon:
32 455 48 55

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze