Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Film „Sybilla” w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Puls” 8 października

5 października 2020 08:00 - 17:00

8 października o godzinie 18:00 Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Przemko (RCK DK Strzecha, ul. Londzina 38) na francuski film „Sybilla” w reżyserii Justine Triet.

Zmęczona pracą jako psychoterapeutka Sybilla postanawia wrócić do swojej pierwszej, jednocześnie największej pasji, jaką jest pisanie. Książka ma być nowym impulsem we wpadającym w monotonię dnia codziennego życiu kobiety. Zanim jednak na dobre zabierze się za realizację swojego planu, w jej gabinecie niespodziewanie pojawia się nowa pacjentka. Jest nią piękna i nieco rozhisteryzowana Margot. Młoda aktorka, będąca u progu kariery, zwraca się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu ważnego życiowego dylematu. Początkowo sceptycznie nastawiona Sybilla odkrywa, że Margot staje się dla niej źródłem inspiracji. Fascynację od obsesji dzieli tylko jeden krok, zwłaszcza że tytułowa bohaterka coraz bardziej angażuje się w burzliwe życie swojej pacjentki. Ożywają wspomnienia, prowadzące do nieuniknionej konfrontacji z przeszłością.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK oraz na biletyna.pl. Honorowane raciborskie karty: „Senior 60+”, „Rodzina+”

/RCK oprac. c/

Szczegóły

Data:
5 października 2020
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

– reklama –