Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Finał turnieju o Puchar Rzecznika Praw Dziecka i Prezydenta Miasta Racibórz w Arenie Rafako 23 listopada

23 listopada 2019 10:00

| Darmowy
Turniej piłki nożnej

W meczach finałowych wystąpią najlepsze drużyny raciborskich szkół wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.

Wielkie sportowe emocje i duża dawka dobrej zabawy w towarzystwie gwiazd czekają na tych wszystkich, którzy w najbliższą sobotę, 23 listopada, o godz. 10:00 wybiorą się do hali Arena Rafako na finał piłkarskiego turnieju o puchar Rzecznika Praw Dziecka i Prezydenta Miasta Racibórz.

W meczach finałowych wystąpią najlepsze drużyny raciborskich szkół wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Na początek publiczność zobaczy decydujące spotkania w kategorii szkół średnich, a następnie klas IV–VIII szkół podstawowych. W ostatnim finale do rywalizacji przystąpią zespoły klas I–III ze szkół podstawowych.

Zmaganiom młodych piłkarzy towarzyszyć będą gwiazdy polskiego sportu i nie tylko. W Arenie Rafako pojawią się między innymi Sebastian Mila – były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie komentator TV, Justyna Święty-Ersetic – wicemistrzyni świata w sztafecie 4×400 m oraz Ryszard Wolny – mistrz olimpijski w zapasach w stylu klasycznym z Atlanty. Najlepszym drużynom raciborskich szkół kibicować będą także Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, małżeństwo znane z tanecznych występów w telewizji i na estradzie. W przerwach meczów na parkiecie Areny Rafako wystąpią również Mistrzynie Świata Mażoretek ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło oraz Alan „Akro”, uczestnik „Mam talent”. Po ostatnim finale zaproszeni goście zagrają pokazowy mecz ze wszystkimi uczestnikami turnieju.

Turniej piłkarski o puchar Rzecznika Praw Dziecka w Raciborzu organizowany jest w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka – więcej o wydarzeniu: Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w Raciborzu 21-23 listopada. Wydarzenie uświetni Mikołaj Pawlak – Rzecznik Praw Dziecka. W imprezie wezmą również udział Dariusz Polowy – prezydent Raciborza i jego zastępcy: Michał Fita i Dominik Konieczny oraz starosta Powiatu Raciborskiego Grzegorz Swoboda.

Organizatorami są Miasto Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
23 listopada 2019
Czas:
10:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizatorzy

Miasto Racibórz
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu

Miejsce

Arena Rafako w Raciborzu
Łąkowa 33
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 22 83
Strona internetowa:
http://osir-raciborz.pl

– reklama –