Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Gala Zespołu Tanecznego Skaza w Raciborskim Centrum Kultury 28 i 29 września

28 września - 29 września

| 10zł

Gala jest podsumowaniem sezonu artystycznego 2018/2019 oraz jubileuszem 8 lat działalności zespołu.

28 i 29 września o godz. 17:00 na sali widowiskowej RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się coroczna Gala Zespołu Tanecznego Skaza.

Gala jest podsumowaniem sezonu artystycznego 2018/2019 oraz jubileuszem 8 lat działalności zespołu. Podczas gali zaprezentują się wszystkie grupy taneczne Skazy. Będzie można zobaczyć finalistów Mistrzostw Polski oraz wicemistrzów Polski Międzynarodowej Federacji Tańca WADF. Tradycyjnie nie zabraknie licznych niespodzianek.

Zespół Taneczny Skaza z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury. Instruktorami, choreografami i opiekunami zespołu są: Manuela Krzykała oraz Denis Chory, obecny Mistrz Polski WADF. W ostatnim sezonie zespół wspierała również Paulina Mikulska oraz Dariusz Moc i Joanna Sokołowska prowadzący zajęcia akrobatyczne.

Zespół obecnie składa się z solistów oraz kilkunastu grup, w których tańczy ponad 200 tancerzy od 5. do 45. roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak taniec klasyczny, taniec jazzowy, taniec współczesny i street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach oraz turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp. Od tego roku zespół należy do Międzynarodowej Federacji Tańca WADF.

Skaza to nie tylko zespół taneczny – to styl życia, pasja, energia, miłość do tańca, przyjaźnie i wielka Skazowa rodzina.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK oraz ma stronie: https://biletyna.pl/inne/Gala-Zespolu-Tanecznego-SKAZA. Honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

gala skaza

oprac. /kp/

Szczegóły

Start:
28 września
Koniec:
29 września
Koszt:
10zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/516772028899402/

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –