Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Grosik Poezji dla Ani – charytatywne spotkanie z poezją w Wodzisławiu Śląskim

18 listopada 2018 17:00

Grosik Poezji dla Ani Wodzisław Śląski

18 listopada (niedziela) w SP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się spotkanie w szczytnym celu, organizowane dla wodzisławianki zmagającej się z porażeniem mózgowym.

Porażenie mózgowe bardzo utrudnia życie Ani i jej rodzinie. Jej rodzice każdego dnia stawiają czoła wyzwaniu, jakim jest przebieranie, karmienie, rehabilitacja, kąpanie, układanie do snu oraz szereg innych zabiegów, których potrzebuje ich córka. Czynności te wykonują z miłością i ogromnym zaangażowaniem.

Muzyka, dobra lektura, zwierzątka, zajęcia w szkole to tylko niektóre z ulubionych zajęć Ani. Dziewczynka mimo niepełnosprawności jest przepełniona radością z życia. Spotkanie z nią przynosi niezwykłą refleksję, pozwala zrozumieć, czym jest życie i jak powinno się z niego korzystać.

Spotkania pt. Grosik Poezji dla Ani to cykl spotkań z poezją, w trakcie których będzie można nie tylko obcować ze sztuką, ale i wspomóc naszą bohaterkę w pozyskaniu środków na jej leczenie i rehabilitację. Inicjatorem spotkania jest grupa lokalnych poetów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00

Więcej informacji tutaj

fot. Barbara Macharzyńska
oprac. /KaC/

Szczegóły

Data:
18 listopada 2018
Czas:
17:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wodzisławiu Śląskim
ul. Wałowa 5
Wodzisław Śląski, śląskie 44-300 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://sp1wodzislawslaski.pl/

– reklama –