Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Grupa MoCarta w Raciborskim Centrum Kultury 17 października

17 października 19:30

| 50zł- 80zł

„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki.

17 października o godz. 19:30 w RCK DD przy ul. Chopina wystąpi Grupa MoCarta. Bilety w cenie 50 zł i 80 zł  do nabycia w kasie RCK RDK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/154970.

„Grupa MoCarta wśród gwiazd” to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J.S. Bach opowie o początkach polifonii i o ty,m jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnicę, skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę…

– „Grupa MoCarta wśród gwiazd” to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły – zachęcają organizatorzy.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
17 października
Czas:
19:30
Koszt:
50zł- 80zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –