Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Kabaret Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 i 4 kwietnia

3 kwietnia - 4 kwietnia

| 60zł – 80zł
kabaret-mlodych-panow-raciborz

Program „To jest chore” to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów. Dotyka kwestii społecznych oraz tego, z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Kabaret wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia o godz. 17:30 i 20:30 oraz 4 kwietnia o tych samych godzinach. Bilety w cenie 60 – 80 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie biletynakabarety.pl

/publ. c/

Szczegóły

Start:
3 kwietnia
Koniec:
4 kwietnia
Koszt:
60zł – 80zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/253777205303706/

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –