Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert charytatywny SKZR Źródło dla Henia na Zamku Piastowskim 20 czerwca

20 czerwca 16:00

Darmowy

Mały raciborzanin Henio urodził się rok temu z mukowiscydozą, z powodu której trzeba było usunąć mu 70% jelita cienkiego. By ratować jego zdrowie i uczynić życie łatwiejszym, potrzebne jest finansowe wsparcie.

20 czerwca o godz. 16:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się koncert charytatywny Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło „Pomoc dla Henia” (przeniesiony z Raciborskiego Centrum Kultury). Mały raciborzanin Henio urodził się rok temu z mukowiscydozą, z powodu której trzeba było usunąć mu 70% jelita cienkiego. Pomimo złych rokowań udało mu się przeżyć. By ratować jego zdrowie i uczynić życie łatwiejszym, potrzebne jest finansowe wsparcie.

Wolne datki do puszek kwestarskich będą zbierane podczas koncertu zespołu Raciborzanie I z SKZR Źródło. Organizatorzy zapraszają do obejrzenia:
– I tańców narodowych – kujawiaka, oberka, krakowiaka, poloneza i mazura,
– II tańców innych regionów – śląskich, cieszyńskich, rozbarskich, beskidzkich, żywieckich, rzeszowskich, kaszubskich, łemkowskich, biłgorajskich.

Za wolne datki czekać też będzie na przybyłych pyszne domowe ciasto upieczone przez rodzinę Henia i członków zespołu Raciborzanie.

fot. SKZR Źródło
oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
20 czerwca
Czas:
16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Stowarzyszenie Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło
Telefon:
608 111 067
Email:
aldonaskzr@gmail.com
Strona internetowa:
http://skzr.pl

Miejsce

Zamek Piastowski w Raciborzu
ul. Zamkowa 2
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 414 02 33
Strona internetowa:
http://www.zamekpiastowski.pl

– reklama –