Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Coherence Quartet w La Famiglia w Raciborzu 19 września

19 września 2019 19:00

| 25zł- 30zł

– Doskonałe recenzje najlepszych znawców muzyki jazzowej w Europie mówią same za siebie. Ten koncert to wydarzenie wielkiego formatu! – zapraszają organizatorzy.

19 września o godz. 19:00 w La Famiglia w Raciborzu odbędzie się koncert z okazji 1. urodzin pizzerii. Wystąpi Coherence Quartet. Bilety w przedsprzedaży kosztują 25 zł, w dniu koncertu 30 zł. Można je nabyć w pizzerii. Liczba miejsc bardzo ograniczona.

Coherence Quartet to jazz na światowym poziomie. Zespół tworzą muzycy słynni ze współpracy z takimi doskonałościami polskiej sceny jak: Stanisław Soyka, VooVoo, Mikromusic, Tomasz Stańko, Chromosomos, Antonina Krzysztoń, Martyna Jakubowicz i wieloma innymi.

Muzyka Coherence Quartet jest bardzo spójną syntezą tego, co rozumiemy pod określeniem współczesnego jazzowego mainstreamu – umiejętnym czerpaniem z jazzowej tradycji, otwartością na pozajazzowe inspiracje oraz improwizatorską dojrzałością. Muzycy rozwinęli umiejętność wypracowywania własnego muzycznego języka w zespołowej interakcji, języka słyszalnego tak w graniu melodyjnych tematów, jak i w konstruowaniu przestrzeni improwizacji.

Coherence Quartet tworzą: Łukasz Kluczniak (saxophone), Robert Jarmużek (piano), Marcin Lamch (double bass), Grzegorz Masłowski (drums).

coherence quartet raciborz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
19 września 2019
Czas:
19:00
Koszt:
25zł- 30zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Pizzeria La Famiglia w Raciborzu
Telefon:
575 499 777
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/LaFamigliaPizzeriaRaciborz/

Miejsce

Pizzeria La Famiglia w Raciborzu
Plac Wolności 5
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
575 499 777
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/LaFamigliaPizzeriaRaciborz/

– reklama –