Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Koncert Eleni w Wodzisławskim Centrum Kultury

18 czerwca 18:00

| 60zł

Z dedykacją dla mam w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda-Eleni

Już 18 czerwca o godzinie 18:00 i 20:15 z dedykacją na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi wcześniej zapowiadana gwiazda – Eleni.

Eleni urodziła się w 1956 roku w Bielawie na Dolnym Śląsku i jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Swoją pierwszą płytę „Po słonecznej stronie życia” nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. Łącznie nagrała ponad 20 płyt w milionowych nakładach. Zdobyła aż osiem „Złotych Płyt” i dwie „Platynowe Płyty”. Koncertowała w największych krajowych scenach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

koncert eleni

Na koncercie w Wodzisławiu Śląskim będą takie przeboje jak: „Miłość jak wino”, „Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca”, „Tylko w Twoich dłoniach”, „Na wielka miłość” oraz najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”. Piosenkarce będzie towarzyszył zespół w osobach: Kostas Dzokas oraz Aleksander Białous.

Obsługa WCK będzie kierować do odpowiednich miejsc w sali widowiskowej, by zachować zasady obowiązującego reżimu sanitarnego.

Bilety w cenie 60 zł są dostępne w kasie WCK oraz na stronie internetowej.

Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nie ma konieczności ich wymiany. Celem zachowania reżimu sanitarnego obsługa WCK będzie wskazywała odpowiednie miejsce w sali widowiskowej.

/oprac. d/

Szczegóły

Data:
18 czerwca
Czas:
18:00
Koszt:
60zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Wodzisławskie Centrum Kultury
Telefon:
32 455 48 55
Email:
sekretariat@wck.wodzislaw.pl
Strona internetowa:
https://wck.wodzislaw-slaski.pl/

Miejsce

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Wodzisław Śląski, Śląskie 44-300 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 455 48 55

– reklama –