Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert i potańcówka z Kubańczykami z Juanky & Sabrosura Viva w Raciborskim Centrum Kultury 28 sierpnia

28 sierpnia 19:30

Bezpłatnie

Najpierw odbędzie się koncert w wykonaniu muzyków z Kuby z zespołu Juanky & Sabrosura Viva, a po nim potańcówka latino z DJ Juanky, która potrwa do późnych godzin nocnych.

W ostatnią sobotę lata, 28 sierpnia, Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na wydarzenie w gorących latynoskich rytmach. Najpierw odbędzie się koncert w wykonaniu muzyków z Kuby z zespołu Juanky & Sabrosura Viva, a po nim potańcówka latino z DJ Juanky, która potrwa do późnych godzin nocnych. Start o godz. 19:30. Ze względu na niepewną pogodę impreza przeniesiona zostaje do budynku Raciborskiego Centrum Kultury. Koncert odbędzie się na sali widowiskowej RCK RDK (ul. Chopina 21), a potańcówka latino na I piętrze budynku.

Juan Carlos Hechavarria – znana kubańska osobistość, jeden z piękniejszych głosów son wszystkich czasów, ale też wszechstronna postać wszystkich iberoamerykańskich muzycznych gatunków – od salsy, bachaty, merengue po ballady bolero. Wokalista słynnej kubańskiej orkiestry Klimax w największych latach jej świetności. W Polsce od kilku lat znany, ceniony i podziwiany jako wokalista solista, ale także jako śpiewający DJ Juanky oraz animator kultury kubańskiej. Na zakończenie lata pojawi się w Raciborzu ze swoim latynoskim kwintetem.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
28 sierpnia
Czas:
19:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Adres e-mail:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –