Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Papieski w kościele św. Jana Chrzciciela w Raciborzu 18 października

18 października 18:00

| Darmowy
jan pawel ii

Raciborska Orkiestra Dęta Plania pod dyrekcją Władysława Mołdrzyka wraz z wokalistami – Michałem Gaszem, Justyną Galdą i Mają Czyż – zaprezentuje program oparty na oratorium Piotra Rubika.

18 października o godz. 18:00 w kościele parafii św. Jana Chrzciciela w Raciborzu na Ostrogu odbędzie się koncert „Totus Tuus” wpisujący się w obchody 100-lecia urodzin Jana Pawła II. Raciborska Orkiestra Dęta Plania pod dyrekcją Władysława Mołdrzyka wraz z wokalistami – Michałem Gaszem, Justyną Galdą i Mają Czyż – zaprezentuje program oparty na oratorium Piotra Rubika.

Michał Gasz to polski piosenkarz, aktor musicalowy, autor tekstów i kompozytor. Tworzy w gatunku alternatywnym oraz rozrywkowym. Absolwent GWSH w Katowicach. Obecnie jest wokalistą, współkompozytorem, autorem tekstów w swoich nowych projektach Gashoo, ShaleyesH, Niegrzeczni, Kwar4et Bojowy, GADMUTrio. Od roku 2013 współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jest wokalistą Filharmonia Futura. Od roku 2015 jest wokalistą Czerwono-Czarnych (legenda big-beatu). Finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m.in. KFPP Opole, Top Trendy, Sopot Hit Festival, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia.

Justyna Galda przygodę ze śpiewem rozpoczęła w chórze p.w. św. Anny w Krzyżanowicach. W 2007 r. ukończyła PSM I stopnia w Raciborzu w klasie fletu poprzecznego. Przez wiele lat była wokalistką zespołu wokalnego Miraż, gdzie śpiewała i kształciła się pod okiem Elżbiety Biskup.

Maja Czyż to wokalistka, która pierwsze muzyczne kroki stawiała już od czasów dzieciństwa. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć i sukcesów w śpiewie solowym oraz z zespołem EDA, z którym brała udział w 11 edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka. Oprócz zespołu i śpiewu solowego jest stałym członkiem orkiestr, big bandów oraz innych projektów muzycznych.

Koncert współfinansowany ze środków budżetu Miasta Racibórz w ramach zadania konkursowego „Wielkie koncerty w małych miastach”.

koncert papieski

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
18 października
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miasto Racibórz
Telefon:
32 75 50 600
Email:
boi@um.raciborz.pl
Strona internetowa:
raciborz.pl

Miejsce

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Raciborzu
ul. Morawska 1
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 24 22
Strona internetowa:
www.parafiaostrog.pl

– reklama –