Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Pawła Domagały w Wodzisławskim Centrum Kultury 27 czerwca

27 czerwca 19:00

109zł
Paweł Domagała wystąpił w RCK

Muzyk i aktor będzie promował swój najnowszy krążek „Wracaj” na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Bilety już w sprzedaży.

Z uwagi na wprowadzenie dodatkowych obostrzeń w walce z wirusem COVID-19 Wodzisławskie Centrum Kultury przenosi koncert Pawła Domagały z 8 maja na 27 czerwca.

27 czerwca o godz. 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi Paweł Domagała. Bilety w cenie 109 zł dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godz. 10:00-12:00.

Człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Mowa o Pawle Domagale, który nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być w życiu prywatnym, jak i zawodowym radykalnie pokornym i ekstremalnie pewnym siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany jest między innymi z filmów: „Wkręceni”, „Exterminator. Gotowi na wszystko” oraz serialu „Żmijowisko”.

Wraz z Łukaszem Borowieckim, kompozytorem, producentem muzycznym i aranżerem wydali płytę „Opowiem Ci o mnie”, która uzyskała status platynowej. W 2018 r. obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni „Domagała i Borowiecki” wydali kolejny krążek „1984″, który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę „Weź nie pytaj” przekroczył 120 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Obecnie Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem – „Wracaj”, którego premiera odbyła się 20 listopada 2020 r. Album promują single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie” oraz „Wracaj”.

– Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią artyści o płycie.

Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory z najnowszej płyty „Wracaj”. Nie zbraknie też piosenek z płyt „1984″ i „Opowiem Ci o mnie”. – Postaramy się, by każdy koncert był inny. Będzie sporo improwizacji – obiecuje Paweł Domagała.

W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

koncert domagała

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
27 czerwca
Czas:
19:00
Koszt:
109zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Wodzisławskie Centrum Kultury
Telefon:
32 455 48 55
Email:
sekretariat@wck.wodzislaw.pl
Strona internetowa:
https://wck.wodzislaw-slaski.pl/

Miejsce

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Wodzisław Śląski, Śląskie 44-300 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 455 48 55

– reklama –