czwartek, 2 grudnia, 2021

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Raz Dwa Trzy w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada

25 listopada 18:00

110zł

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze – to tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności. W jubileuszowym wydaniu pojawią się w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada o godz. 18:00. Bilety już w sprzedaży – w cenie 110 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godz. 10:00-12:00.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy. Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie koncertując, świętują 30. urodziny. – Bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić naszą z wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście, bo te 30 lat minęło nam jak jeden koncert – mówią artyści.

Zespół Raz Dwa Trzy wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 25 listopada o godzinie 18:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z COVID-19.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
18:00
Koszt:
110zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Wodzisławskie Centrum Kultury
Telefon:
32 455 48 55
Adres e-mail:
sekretariat@wck.wodzislaw.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 17
Wodzisław Śląski,Śląskie44-300Polska
+ Google Map
Telefon:
32 455 48 55

– reklama –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here

- Reklama -

Polecane

- Reklama -

Najnowsze