Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Silesian Jazz Daughters w kawiarni Etiuda 9 września

9 września 18:00

Bezpłatnie

Wystąpią wokalistki z zespołu Silesian Jazz Daughters: Alicja Ploch-Burda, Joanna Skowyra i Paulina Świerczek. Będzie można usłyszeć światowe i polskie przeboje w jazzowych i swingowych aranżacjach.

Raciborskie Centrum Kultury i kawiarnia Etiuda zapraszają na wieczór muzyczny z Silesian Jazz Daughters, który dobędzie się w czwartek 9 września o godz. 18:00 w kawiarni Etiuda, znajdującej się w budynku RCK (ul. Chopina 21). Wstęp wolny.

Wystąpią wokalistki z zespołu Silesian Jazz Daughters: Alicja Ploch-Burda, Joanna Skowyra i Paulina Świerczek. Będzie można usłyszeć światowe i polskie przeboje w jazzowych i swingowych aranżacjach, m.in. „Rum And Coca-Cola”, „Pod Papugami”, „It Don’t Mean A Thing”, „Żyj kolorowo”, „All about That Bass”. Jeśli pogoda pozwoli, recital odbędzie się w ogródku kawiarni.

Silesian Jazz Daughters to zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Alicja Ploch-Burda, Joanna Skowyra i Paulina Świerczek. Tercet zawiązał się przy Raciborskim Centrum Kultury w styczniu 2021 r., a już w lutym wystąpił na scenie RCK z dwoma utworami na koncercie piosenki musicalowej. Po kilku miesiącach wystartował w pierwszych przesłuchaniach, a dokładnie w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Mikrofon Siemiona” w Siemianowicach Śląskich i zdobyły 1. miejsce, otrzymując główną nagrodę. Zespół tworzą trzy wokalistki śpiewające w trzygłosie i brzmiące jak jeden głos. W ich repertuarze znajdą się światowe i polskie utwory w jazzowych i swingowych aranżacjach Adama Jarzmika.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
9 września
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Adres e-mail:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce wydarzenia

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –