Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert ZPiT Strzecha „Idzie nowe, hej!” w Raciborskim Centrum Kultury 19 czerwca ODWOŁANY

19 czerwca 17:00

10zł
zpit strzecha

wo- Niezawodni tancerze zapraszają na radosną i kolorową podróż po kilku etnograficznych regionach Polski. Z nieskrywaną radością przygotowali dla państwa kilka tanecznych premier, ale oczekujcie też na scenie kilkunastu debiutantów – grupę 3- i 4-latków – zachęcają organizatorzy.

19 czerwca o godz. 17:00 w RCK RDK przy ul. Chopina 21 odbędzie się koncert ZPiT Strzecha im. Joli Rymszy pod nazwą „Idzie nowe, hej!”.

– Spieszymy poinformować, że nasza Strzecha znowu koncertuje! Choć tegoroczny sezon artystyczny był nieco dziurawy, niezawodni tancerze zapraszają na radosną i kolorową podróż po kilku etnograficznych regionach Polski. Z nieskrywaną radością przygotowali dla państwa kilka tanecznych premier, ale oczekujcie też na scenie kilkunastu debiutantów – grupę 3- i 4-latków. W programie znajdziecie coś dla młodszego i nieco starszego widza. Ale co? Niech to pozostanie słodką niespodzianką – zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/173251. Honorowane raciborskie karty: Rodzina+, Senior 60+.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
19 czerwca
Czas:
17:00
Koszt:
10zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –