Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs „Popiół i diament – książka kontra film” w raciborskiej bibliotece 27 kwietnia

27 kwietnia 2019 10:00

| Darmowy
popiol i diament

Maciek Chełmicki ożył na kartach powieści Jerzego Andrzejewskiego w 1947 roku. Nieco ponad 10 lat później jego legenda przeniosła się na filmową taśmę za sprawą Andrzeja Wajdy.

Raciborska biblioteka zaprasza do udziału w nowym konkursie wiedzy „Popiół i diament – książka kontra film”, który odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godz. 10:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Dopóki człowiek nie musi siebie sprawdzić w czynie, może się oszukiwać bez żadnych ograniczeń. Niezapomnianą rolę Zbigniewa Cybulskiego w ekranizacji Andrzeja Wajdy pamiętają wszyscy. Warto po latach ściągnąć z półki także książkę i sprawdzić swoją wiedzę w konkursie organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu z okazji 110. rocznicy urodzin Jerzego Andrzejewskiego (1909-1983).

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć do dowolnego oddziału lub filii wypełniony formularz zgłoszenia w terminie do 19 kwietnia. Regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
27 kwietnia 2019
Czas:
10:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz, Polska
+ Google Map

– reklama –