Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży w RCK od 3 i 5 kwietnia

3 kwietnia 17:30

| 30zł – 35zł
kurs tanca rck

Zajęcia poprowadzi Wioletta Cabaj, która w tańcu towarzyskim posiada najwyższą klasę taneczną S – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na kurs tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Pierwsze spotkanie dla grupy 6-7 latków odbędzie się 3 kwietnia o 17:30 w RCK DK Strzecha, natomiast młodzież (powyżej 16 roku życia) spotka się 5 kwietnia o godz. 19:00 również w RCK DK Strzecha.

Zajęcia poprowadzi Wioletta Cabaj, która tańcem pasjonuje się od 6. roku życia do dzisiaj. W tańcu towarzyskim posiada najwyższą klasę taneczną S – w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jest dyplomowanym pedagogiem tańca oraz animatorką kultury o specjalności taniec, Uważa, że taniec to sama przyjemność oraz sposób na wyrażanie swoich emocji. Od 2009 roku nauczyciel tańca w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Inicjatorka i trenerka Klubu Tańca Towarzyskiego Rewia działającego od 2011 roku. Udziela konsultacji parom tańca sportowego, użytkowego, zajmuje się choreografią grupową, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współorganizatorka Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego PIAST 2013 i 2014 w Raciborzu. Od 2017 prowadzi również zajęcia taneczne w Przedszkolu Stokrotka w Raciborzu. Regularnie sama bierze udział w różnych lekcjach, szkoleniach i warsztatach tanecznych.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
3 kwietnia
Czas:
17:30
Koszt:
30zł – 35zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –