Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Maluchy w krainie dźwięku” w DK Strzecha 23 października

23 października 17:00

15zł – 25zł
„Maluchy w krainie dźwięku” w Raciborskim Centrum Kultury

Na koncertach „Maluchy w krainie dźwięku” dzieci słuchają muzyki na żywo na różnych instrumentach, oglądają je z bliska i poznają ich możliwości oraz specyfikę.

23 października o godz. 17:00 w RCK DK Strzecha rozpocznie się kolejny sezon serii „Maluchy w krainie dźwięku” – gordonowskich koncertów dla najmłodszych i maluszkowych wybryków do muzyki w Raciborskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 15 zł (dzieci) i 25 zł (dorośli) do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/197498.

Dorota Banaś, autorka tekstów i muzyki, tworzy, inspirując się rozmowami ze swoją najmłodszą pociechą 6-letnią Sarą. I tak powstał materiał na drugą już płytę z piosenkami dla dzieci. – W koncercie usłyszymy kilka piosenek z nowego repertuaru. Wśród nich będzie piosenka zachęcającą do myślenia, która tak mocno zapada w pamięć, że po koncercie w filharmonii publiczność podśpiewywała myśl, myśl, myśl… Kangurek Roki porwie maluszki do wspólnego tuptania i hopsania, bo przecież tak porusza się kangur z piosenki – zachęca RCK.

Na koncertach „Maluchy w krainie dźwięku” dzieci słuchają muzyki na żywo na różnych instrumentach, oglądają je z bliska i poznają ich możliwości oraz specyfikę. – Zapraszamy pięknie do wspólnej zabawy i poznawania muzyki najmłodszych z rodzicami. Podarujcie swojemu dziecku dobro i szlachetność, której doświadczyć można tylko przez kontakt ze sztuką – zaprasza RCK.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
23 października
Czas:
17:00
Koszt:
15zł – 25zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Adres e-mail:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Dom Kultury Strzecha w Raciborzu
Londzina 38
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 32 14
Strona internetowa:
http://rck.com.pl

– reklama –