Ładowanie Wydarzenia

« All Events

„Maluchy w krainie dźwięku” w Raciborskim Centrum Kultury 20 października

20 października 15:30

| 15zł – 25zł
Maluchy w Krainie Dźwięku: Tańce Świata

Mottem jesiennego popołudnia będą pełne koloru zabawy muzyką i formą.

20 października o godz. 15:30 Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na pierwszy w nowym sezonie koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Dla najmłodszych – niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Mottem jesiennego popołudnia będą pełne koloru zabawy muzyką i formą. – Wykorzystamy barwne bibuły, plastelinę i gazety. Muzyka inspirować będzie do wszelkiego rodzaju podskoczków, kręciołków, przytupów i hopsasów – zapowiadają organizatorzy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci) do nabycia w kasach RCK oraz na biletyna.pl/event/view/id/119176. Honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina +.

Projekt „Maluchy w krainie dźwięku” po raz kolejny został nominowany w plebiscycie „Słoneczniki”. RCK zachęca do głosowania, które potrwa do 9 września 2019 r. „Maluchy…” znajdują się w kategorii „Muzyka” na stronie sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-slask-2019.php.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
20 października
Czas:
15:30
Koszt:
15zł – 25zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –