Ładowanie Wydarzenia

« All Events

„Maluchy w krainie dźwięku” w Raciborskim Centrum Kultury 4 października

4 października 15:30

| 15zł- 25zł

W nowym sezonie „Maluchy w krainie dźwięku” zapraszają na cykl koncertów pod hasłem „Detektyw Nutka na tropie… melodii”. Każde spotkanie inspirować będzie do poszukiwania i poznawania nowych pojęć, brzmień i muzycznego świata.

4 października o godz. 15:30 w sali widowiskowej RCK RDK ul. Chopina 21 odbędzie się koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”.

W nowym sezonie „Maluchy w krainie dźwięku” zapraszają na cykl koncertów pod hasłem „Detektyw Nutka na tropie… melodii”. Każde spotkanie inspirować będzie do poszukiwania i poznawania nowych pojęć, brzmień i muzycznego świata. Na tegoroczne koncerty organizatorzy zapraszają nie tylko maluchy, ale również starsze dzieci do 10 lat.

– W październiku zapraszamy dzieci do poszukiwania wspólnie z muzykami różnych melodii. Jaka może być melodia? Durowa? Mollowa? Hiszpańska? Irlandzka? Czy melodia może płynąć, a może podskakiwać i biegać? Poprzez wspólną zabawę będziemy odkrywać poważne składniki muzyki. W naszym programie nie zabraknie również nowych piosenek dla najmłodszych i nowych zabaw dla rodziców. Edukacja i dobra zabawa to cel naszych muzycznych spotkań – zachęcają organizatorzy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą, jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Bilety w cenie 15 zł ulgowy (dzieci) i 25 zł normalny (dorośli) do nabycia w kasach RCK i na https://biletyna.pl/event/sector/id/373588. Honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
4 października
Czas:
15:30
Koszt:
15zł- 25zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz,Śląskie47-400Polska
+ Google Map

– reklama –