Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Maluchy w krainie dźwięku: Zabawy w skrzypiące nutki w Raciborskim Centrum Kultury 28 marca ODWOŁANY

28 marca 15:30

| 15zł- 25zł

„Maluchy w krainie dźwięku” to jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami – wspólna zabawa w rytm rock’and’rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza do świata „Maluchów w krainie dźwięku”, które jak zwykle dostarczą wiele radości, tym razem poprzez „Zabawy w skrzypiące nutki”. Koncert odbędzie się 28 marca o godz.15:30 w RCK RDK przy ul. Chopina. Bilety w cenie 25 zł (dorośli) i 15 zł (dzieci).

„Maluchy w krainie dźwięku” to jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami – wspólna zabawa w rytm rock’and’rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko. Koncert poprowadzi jak zawsze Dorota Banaś, więc „ta Dorotka ta malusia…” i zagra, i zatańczy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą, jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

maluchy w krainie dzwieki raciborz

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
28 marca
Czas:
15:30
Koszt:
15zł- 25zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Raciborskie Centrum Kultury
Telefon:
32 415 31 72
Email:
rck@rck.com.pl
Strona internetowa:
rck.com.pl

Miejsce

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, Śląskie 47-400 Polska
+ Google Map

– reklama –