Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To event minęło.

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński w raciborskiej bibliotece 20 marca

20 marca 18:00

| Darmowy
ulatowska skowronski biblioteka raciborz

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński są autorami m.in. cyklu Szczepankowskiego i powieści „Historia spisana atramentem”, „Kartka ze szwajcarskim adresem” czy „Tylko milion”.

20 marca o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w Raciborzu odbędzie się spotkanie z pisarzami Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim.

Tu powieść obyczajowa, charakterystyczna dla Marii Ulatowskiej i sensacja, typowa dla Jacka Skowrońskiego, spotyka się w pół drogi. Zaledwie tydzień po premierze trzeciego tomu cyklu Szczepankowskiego jego autorzy odwiedzą raciborską bibliotekę.

Maria Ulatowska – czytała od zawsze. To, że napisze książkę, wiedziała również od bardzo dawna. Na co dzień specjalistka od prawa dewizowego, dopiero na emeryturze znalazła trochę czasu i zrealizowała swoje marzenie.

Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, juror cyklicznego konkursu literackiego Horyzonty Wyobraźni, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008 r.).

Ulatowska i Skowroński są autorami m.in. cyklu Szczepankowskiego i powieści „Historia spisana atramentem”, „Kartka ze szwajcarskim adresem” czy „Tylko milion”.

oprac. /kp/

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Telefon:
32 415 37 24
Email:
biblrac@poczta.onet.pl
Strona internetowa:
http://www.biblrac.pl

Miejsce

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu
Kasprowicza 12
Racibórz,Polska
+ Google Map

– reklama –